[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۵۸۷
  • دوره جدید

بازرس ویژه استاندار فارس: بازرسی نامحسوس با قوت ادامه دارد، روزنامه شیراز نوین

بازرس ویژه استاندار فارس از فعالیت بیش از ۱۵۰۰ تیم بازرسی در سراسر استان خبر داد و گفت: تمامی مراحل عرضه کالا زیر ذره بین ناظران و بازرسان است.
به گزارش شیرازنوین به نقل از پایگاه اطلاع رسانی استانداری فارس، حجت الاسلام و المسلمین علی اصغر دیمی بازرس ویژه استاندار فارس، با اشاره به اجرای «طرح مردمی عادلانه کردن یارانه‌ها» توسط دولت، اظهار کرد: بازرسان و ناظران ادارات جهاد کشاورزی، صمت و تعزیرات حکومتی استان فارس قبل از اعلام این طرح، نسبت به اقدامات و مشکلات احتمالی توجیه شدند.
دیمی با بیان اینکه از زمان اجرای طرح، تیم‌های نظارتی در میدان حضور فعال پیدا کردند، تأکید کرد: نظارت ویژه برای جلوگیری احتمالی از اقدامات سودجویان و گران‌فروشی در سطح بازارها، فروشگاه‌ها، انبار‌ها و حتی کشتارگاه‌های تمامی شهرستان‌های استان فارس علی‌الخصوص شهرستان شیراز صورت پذیرفت.
بازرس ویژه استاندار فارس از فعالیت بیش از ۱۵۰۰ تیم بازرسی در سراسر استان خبر داد و گفت: تمامی مراحل عرضه کالا زیر ذره بین ناظران و بازرسان است.
او با بیان اینکه بازدید و سرکشی نامحسوس از فروشگاه‌های بزرگ و کوچک برای جلوگیری از تخلفات سودجویان ادامه دارد، اضافه کرد: بیش از ۱۴۰۰ مورد بازرسی توسط ۳هزار ناظر طی هفته گذشته انجام شده است.
حجت الاسلام دیمی، تأکید استاندار فارس را درخصوص پیگیری مشکلات مردم و شهروندان موردتوجه قرار داد و گفت: مشکلات مردم در خصوص «عدم دریافت یارانه» با توجه به استحقاق آن‌ها از دیگر مواردی بود که 
پیگیری شد.
وی ادامه داد: اطلاع‌رسانی شفاف، آگاهی بخشی و توضیح واضح مزایای اجرای این طرح می‌تواند مردم را قانع کند تا صبوری به خرج داده و نسبت به پایان شیرین آن 
امیدوار شوند‌.
بازرس ویژه استاندار فارس با اشاره به افزایش ۲۵برابری جریمه‌های تعزیرات حکومتی تأکید کرد: کلیه واحدها در جریان باشند که بازرسی با جدیت ادامه دارد؛ بنابراین هیچ تخلفی از دید بازرسان پنهان نخواهد ماند.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی