[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۵۸۷
  • دوره جدید

سرپرست ورزش فارس : زنگ ورزش فرصتی برای شناخت استعدادهای ورزشی است، روزنامه شیراز نوین

سرپرست اداره کل ورزش و جوانان در نشست شورای معاونین این اداره کل با مدیر کل آموزش و پرورش فارس گفت:زنگ ورزش فرصتی برای شناخت استعدادهای ورزشی و معرفی و پرورش آنان است.
به گزارش روابط عمومی ‌و پایگاه خبری اداره کل ورزش و جوانان استان فارس، سرپرست اداره کل ورزش و جوانان و شورای معاونین این اداره کل با حضور در دفتر مدیر کل آموزش و پرورش استان فارس با محمد خلیل عسکری دیدار و گفت‌وگو کرد.
دکتر حیدر صفرپور سرپرست اداره کل ورزش و جوانان فارس در این دیدار با پاسداشت مقام معلمان گفت:هر کدام از ما در هر مقام و مسئولیتی باشیم خودمان را شاگرد آموزش و پرورش و دانش آموخته مکتب معلمان می‌دانیم.
سرپرست ورزش و جوانان فارس با اشاره به نقش تربیتی دو دستگاه گفت: جهت دهی و شروع فعالیت‌های پرورشی و آموزشی ورزشکاران از مدارس آغاز می‌شود و معلمین ورزش خط مقدم این امر هستند و با فعالیت هیئت‌های ورزشی با آموزش برخی کودکان و شروع ورزش در مدارس فوتبال و دیگر رشته‌ها در سنین زیر هفت سال پیش قدم در این امر هستند.
وی آموزش و پرورش را خاستگاه و محل پرورش آحاد جامعه خواند و اظهار داشت:سازمان تربیت بدنی و ورزش نیز نشأت گرفته از این ارگان است و در سال‌های گذشته نیز نزدیک‌ترین ارتباط بین دستگاهی را اداره کل ورزش و جوانان با اداره کل آموزش و پرورش داشته است.
دکتر حیدر صفرپور پرورش را مقدم بر آموزش خواند و افزود:پررنگ‌تر شدن و تقدم نقش پرورش در سیستم آموزشی کشور در دستگاه‌های مختلف می‌تواند بسیاری از موارد کلان آسیب‌های اجتماعی که با آن مواجه‌ایم را به نحو بهتری کنترل نماید.
دکتر صفرپور در ادامه سخنان خود افتخارات ورزشی را منحصر به یک دستگاه ندانست و گفت:در پرورش و به بار نشستن قهرمانان و افتخار آفرینان تمامی ‌دستگاه‌ها به سهم خود در این امر شریک هستند.
وی با اشاره به لزوم هم‌افزایی بین دستگاهی نیز بیان داشت:خوشبختانه تا امروز هم افزایی بین این دو اداره کل به بهترین شکل ممکن اتفاق افتاده است و قدردان شما هستیم و مطمئناً تقویت آن می‌تواند به رسیدن به اهداف مشترک دو دستگاه کمک کند .
سرپرست ورزش وجوانان فارس در پایان افزود:خوشبختانه امروز در دورافتاده‌ترین روستاهای ما نیز خدمات ورزشی ارائه می‌شود و در کنار آن ظرفیت بسیار خوب آموزش و پرورش در توسعه ورزش زمینه مطلوب را ایجاد کرده است و این هم افزایی در کنار هم به توسعه ورزش در جامعه مخاطب دانش آموزان و خانواده آنان کمک می‌کند.
این دیدار با حضور ایوب حسنی معاون توسعه منابع و پشتیبانی، حسام زارع مهذبیه مشاور عالی و رئیس اداره حقوقی، مهدی کوکبی مسئول بازرسی و پاسخگویی به شکایات، محسن کریمی ‌معاون توسعه ورزش و فریبا خالدی معاون ورزش بانوان برگزار شد. 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی