[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۵۸۳
  • دوره جدید

عدالت‌محوریم آیت‌الله رئیسی: اشتغال از نگرانی‌های جدی رهبر معظم انقلاب و مردم است، روزنامه شیراز نوین

 رئیس جمهور گفت: عدالت و اجرای آن خواسته عموم جامعه است و دولت سیزدهم با تمام توان خود برای برقراری آن تلاش خواهد کرد. به گزارش ایرنا، آیت الله سید ابراهیم رئیسی روز جمعه در جمع نمازگزاران شهرستان میاندوآب اظهار کرد: تمام برنامه‌های دولت به گونه‌ای تنظیم شده که موجب تحقق دو موضوع مهم و محوری عدالت و پیشرفت در کشور باشد.
وی اضافه کرد: ارتباط دوسویه بین دولت و مردم و مردم با دولت و آشنایی دولت‌مردان از نزدیک با مشکلات مردم و ایجاد زمینه برای رفع مشکلات آنها در رأس امور دولت به شمار می‌رود. 
رئیس جمهور با بیان اینکه برای ایجاد عدالت پایدار اقتصادی و اجتماعی باید در توزیع ظرفیت‌ها و امکانات، عادلانه عمل شود، افزود: امروز دولت‌مردان تلاش می‌کنند تا مشکلات هرچه سریع‌تر حل شود؛ چراکه مردم نشان دادند که خدمتگزار را از غیرخدمتگزار تشخیص می‌دهند. وی با تأکید بر اینکه دولت تمام سعی و توان خود را به کار گرفته است تا با کمک و مساعدت مردم اجرای این عدالت در جامعه محقق شود، اضافه کرد: دولت به دنبال آن است که به خواست عموم مردم، جامه عمل بپوشاند و آن هم مسئله عدالت است.
رئیس جمهور با اشاره به اینکه اشتغال از نگرانی‌های جدی رهبر معظم انقلاب و مردم است، گفت: خدمتگزاران شما در دولت تمام سعی خود را به کار گرفته اند تا با حمایت مردم و به برکت خون شهدا این مشکل اساسی کشور را رفع کنیم. آیت الله رئیسی ادامه داد: جای جای کشور مملو از پتانسیل‌های مختلف صنعتی، معدنی و گردشگری است که اگر همه این ظرفیت‌ها به کار گرفته شود، مشکلی به نام اشتغال وجود نخواهد داشت. وی با اشاره به ایجاد هشت‌هزار شغل مستقیم و غیرمستقیم در مناطق آزاد کشور نیز افزود: مناطق آزاد قرار بود به محل صادرات و تولید و نه مکانی برای امر واردات تبدیل شود.
تمام تلاش دولت این است در سالی که مزین به تولید، اشتغال‌زایی و دانش‌بنیان نام نهاده شده است، مسیرها برای تحقق آن هموار شود.
رئیس جمهور و هیئت همراه صبح دیروز، جمعه در قالب سفرهای استانی دولت سیزدهم به آذربایجان غربی سفر کرده است.
رئیس جمهور پیش از این به ۲۰ استان کشور شامل هرمزگان، قم، یزد، لرستان، زنجان، سمنان، اردبیل، فارس، خوزستان، سیستان و بلوچستان، خراسان جنوبی، ایلام، کهگیلویه و بویراحمد، بوشهر، گیلان، گلستان، مازندران، مشهد، البرز و قزوین سفر 
کرده بود.
این سفر، چهارمین سفر استانی آیت‌الله رئیسی در سال ۱۴۰۱ و بیست و یکمین سفر وی در ۹ ماه گذشته است. 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی