[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۵۸۵
  • دوره جدید

فرمانده سپاه فجر: فرهنگیان تاریخ دفاع مقدس را برای دانش‌آموزان تبیین کنند، روزنامه شیراز نوین

سردار بوعلی گفت: تبیین و تشریح تاریخ پرافتخار دفاع مقدس و معرفی شهدای والامقام به عنوان الگوهای شاخص زندگی فردی و اجتماعی به دانش آموزان، رسالت مهم جامعه فرهنگیان کشور است.
به گزارش روابط عمومی سازمان بسیج فرهنگیان استان فارس، سردار یداله بوعلی در دیدار با اعضای سازمان بسیج فرهنگیان استان فارس ضمن تأکید بر نقش مهم بسیج فرهنگیان در ترویج فرهنگ انقلابی در آموزش و پرورش، گفت: نقش آفرینی فعال با بهره گیری از روحیه جهادی در راستای ترویج و تبیین فرهنگ انقلاب اسلامی برای نسل نوجوان و جوان کشور و همچنین تربیت نسل مؤمن و انقلابی از کارویژه‌های مهم بسیج فرهنگیان است.
وی با بیان اینکه معنویت افزایی، اخلاص و صداقت سه مؤلفه ای است که همواره باید مورد توجه دست اندرکاران امور قرار داشته باشد، گفت: بسیج فرهنگیان می‌تواند به عنوان یک قشر متخصص و تأثیرگذار در سِیر و روند تربیت و پرورش شخصیت نسل‌های جدید نقش آفرینی کند و اگر در این زمینه موفق عمل کند، بدون شک آینده روشن کشور تضمین خواهد شد.
وی با بیان اینکه یکی از اهداف اصلی استکبار جهانی و صهیونیست‌ها کمرنگ کردن فرهنگ انقلاب اسلامی است، گفت: اعضای بسیج فرهنگیان نباید فعالیت خود را به برنامه‌های معمول محدود کنند؛ بلکه با روحیه جهادی در کنار تلاش برای ارتقای علمی دانش آموزان، تمام توان خود را برای ترویج فرهنگ انقلاب اسلامی و پرورش شخصیت نسل آینده کشور به کار گیرند. وی با بیان اینکه سوم خرداد نماد مقاومت و ایستادگی ملت ایران است، گفت: تبیین و تشریح تاریخ پرافتخار دفاع مقدس و معرفی شهدای والامقام به عنوان الگوهای شاخص زندگی فردی و اجتماعی به دانش آموزان، رسالت مهم جامعه فرهنگیان کشور است. وی خاطرنشان کرد: سازمان بسیج فرهنگیان می‌تواند منشأ تحول و تعالی در آموزش و پرورش کشور باشد و نقش بسزایی در تحقق اهداف آموزش و پرورش و ارتقای علمی، فرهنگی و معنوی نسل نوجوان و جوان کشور ایفا کند. دکتر ناصر جوکار رئیس سازمان بسیج فرهنگیان نیز در این دیدار با تأکید بر اینکه اعضای جامعه فرهنگیان مهم ترین و تأثیرگذارترین قشر در حوزه ارتقای علم و دانش در کشور هستند، گفت: سازمان بسیج فرهنگیان استان فارس بر اساس نظرات و پیشنهادات مطرح شده توسط این قشر فرهیخته، طرح‌های مرتبط با مسائل حوزه آموزش و پرورش را برای ارائه به مدیران و مسئولان تدوین و پیگیری می‌کند.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی