[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۵۸۸
  • دوره جدید

فاز ۳ منظر فضای سبز بزرگ‌راه خلیج فارس تا پایان شهریور به بهره‌برداری می‌رسد، روزنامه شیراز نوین

شهردار منطقه هفت گفت: عملیات احداث فاز سوم منظر فضای سبز بزرگ‌راه خلیج فارس در ورودی شرق شیراز تا پایان شهریور ماه به پایان خواهد رسید.
به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه هفت، اکبری افزود: منظر فضای سبز بزرگ‌راه خلیج فارس در ۳ فاز در حال احداث است. فاز اول در سال‌های گذشته به بهره برداری رسیده و فاز ۲ نیز عملیات اجرایی آن به اتمام رسیده و فاز سوم با ۷۰ درصد پیشرفت فیزیکی تا اواخر شهریور ماه به بهره برداری 
خواهد رسید.
وی با بیان این مطلب که فاز دوم با ۷هزار مترمربع و فاز سوم با ۲۰هزار مترمربع در سال جاری مورد بهره‌برداری قرار خواهد گرفت، افزود: با توجه به اینکه بزرگ‌راه خلیج فارس یکی از ورودی‌های شهر شیراز است، زیباسازی و سامان‌دهی آن در دستور قرار گرفته است و با برنامه ریزی‌های انجام گرفته در حاشیه این بزرگ‌راه در سه فاز اقدام به احداث منظر فضای سبز شده است.
شهردار منطقه هفت گفت: برای احداث این پارک عملیات عمرانی از جمله خاک‌برداری، خاک‌ریزی، احداث آب‌نما، مسیر پیاده روی بتنی با لبه‌های سنگی، جانمایی پایه‌های چراغ برق و نصب آلاچیق انجام شده و تعدادی از این اقدامات تا پایان شهریور ماه انجام خواهد گرفت.
اکبری افزود: برای کاشت گونه‌های گیاهی در این پارک از درختان و گونه‌های سازگار با محیط نظیر زیتون تلخ، سروناز، درختچه‌های ارغوان، گیاهان مخصوص آب‌نما، گل‌های رز و گل‌های فصلی و چمن‌کاری انجام خواهد گرفت.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی