[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۵۸۵
  • دوره جدید

برتری شیرازی‌ها در جودو انتخابی نوجوانان فارس، روزنامه شیراز نوین

مسابقات انتخابی جودو نوجوانان استان فارس به مناسبت گرامیداشت آزادسازی خرمشهر، در تاریخ 29 اردیبهشت در مجموعه ورزشی تختی شیراز و با حضورشهرستان‌های شیراز ،استهبان،مرودشت،فسا،داراب،اقلید و آباده برگزار شد.
در پایان ‌این رقابت، تیم شیراز با کسب (۳طلا،۳ نقره و۴ برنز) اول،استهبان (۳طلا،۲ نقره و ۳ برنز ) دوم،فسا (۲طلا،۱نقره و۲برنز) موفق به کسب عناوین تیمی ‌شدند.
وزن ۴۶ کیلو گرم:نفر اول محمد امین امیدوار از شیراز،نفر دوم محمد حسین  باقری از داراب،نفر سوم دانیال جهانبخش از استهبان.
وزن ۵۰کیلوگرم:نفر اول ابوالفضل پذیرش از استهبان،نفر دوم علی رضا زارع از استهبان و نفرات سومی ‌مشترک ابوالفضل کمالی از داراب و ابوالفضل رنجبر از شیراز. 
وزن ۵۵کیلوگرم:نفر اول محمد حسین‌زاده از فسا،نفر دوم ابوالفضل اکبری از شیراز و سومی ‌مشترک آریا غلام شکور از شیراز و ابوالفضل زاهدی از مرودشت.
وزن ۶۰  کیلوگرم:نفر اول ابوالفضل محمدی از استهبان،نفر دوم علیرضا فیجانی از شیراز و سومی‌ مشترک آرمین منوچهری از مرودشت و مهدی کرمی ‌از شیراز. 
وزن ۶۶کیلوگرم:نفر اول رضا ده‌خیری از مرودشت،نفر دوم امیر مهدی سرپوش از فسا و سومی ‌مشترک امین خانپور از فسا و علی قاسمی ‌از شیراز.
وزن ۷۳ کیلوگرم:نفر اول محمد دیداری از فسا و نفر دوم محمد صفری از مرودشت.
وزن۸۱ کیلو گرم: نفر اول علی نوروزی از شیراز،نفر دوم محمد رضا باز از استهبان و سومی ‌مشترک امیر حسین مرادی از شیراز و حسین مریدی از فسا.
وزن ۹۰ کیلوگرم:نفر اول میثم دهقانی از شیراز و نفر دوم احمد رضا برهانی از شیراز.
وزن۹۰ + کیلوگرم:نفر اول صالح مبارکی از استهبان  نفر دوم اسماعیل صفری از داراب  و سومی ‌مشترک شایان ده‌خیری از مرودشت و بنیامین زارع از استهبان.
در حاشیه مسابقات،توسط دکتر زارع نژاد رئیس ه‍یئت جودو و دفاع شخصی استان از مربیان و سرپرستان مسابقات روستایی به‌وسیله اهداء لوح یادبود قدردانی شد.
‌این مسابقات توسط آقایان:کاشف،جناب‌زاده،ارشاد، صادقی، طهماسبی،حنایی،نادرپیشه،کارگری،اوجی و شیرازی قضاوت گردید.رضا پربهاء مسئول کمیته مسابقات و روح الله اکبری دبیر کمیته مسابقات بودند.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی