[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۵۸۶
  • دوره جدید

شیراز،میزبان مسابقات آسیایی اسنوکر، روزنامه شیراز نوین

رئیس فدراسیون بولینگ و بیلیارد در اختتامیه مسابقات کشوری گفت:شهر شیراز میزبان مسابقات آسیایی اسنوکر در مهر و آبان ۱۴۰۱ خواهد بود.
به گزارش روابط عمومی ‌و پایگاه خبری اداره کل ورزش و جوانان فارس، اختتامیه مسابقات کشوری بیست‌وسومین دوره رنکینگ کشوری اسنوکر-دسته اول و سی‌و سومین دوره پاکت بیلیارد در دسته اول و برتر در شیراز به پایان رسید.
این مراسم با حضور دبیرکل کمیته ملی المپیک،‌هاشم اسکندری ریاست فدراسیون، مسئولین ورزش و جوانان استان فارس، رؤسای هیئت استان اصفهان و فارس و استقبال خانواده بیلیاردی کشور برگزار شد.
رئیس فدراسیون بولینگ و بیلیارد در مراسم اختتامیه گفت:سهروردی را گفتند:«تا کی از ایران سخن می‌گویی؟گفت:تا آن زمان که زنده‌ام.» ما نیز تا زمانی که از ایران سخن می‌گوییم هیچ گاه نمی‌توانیم شیراز تاریخی و مذهبی را یاد نکنیم.
اسکندری افزود:مفتخرم که در این روز و در این ساعت، یک بار دیگر در این شهر زیبا و دیدنی و در کنار شما بزرگواران و ورزشکاران پرتلاش رشته‌های بیلیاردی قرار دارم.قبل از هر چیز از مسئولین اداره کل ورزش و جوانان استان فارس و همکارانم در هیئت بولینگ و بیلیارد این استان تشکر می‌کنم که نهایت همکاری را در راستای برگزاری مسابقات رنکینگ کشوری به کار بردند،ورزشکاران، داوران و مربیانی که از سراسر کشور در این دوره از رقابت‌ها شرکت کردند و با تلاش خود زیبایی‌های ورزش را به نمایش درآوردند.
رئیس فدراسیون بولینگ و بیلیارد اظهار داشت:قهرمانان بسیاری از دل این مسابقات بیرون ‌آمدند و با کسب بیش از یکصد مدال موجب شدند تا در رتبه دوم بخش آقایان و نهم در بخش بانوان در جهان بدرخشید.
وی در ادامه گفت:روند برگزاری سه رویداد مهم و بزرگ کشوری در این استان نشان داد که می‌توانیم برای میزبانی‌هایی که به کشور عزیزمان در رشته اسنوکر اعطا شده حساب ویژه‌ای باز کنیم و رسماً اعلام می‌کنم که شیراز میزبان مسابقات آسیایی در مهر و آبان ۱۴۰۱ در رشته اسنوکر خواهد بود.
اسکندری خاطرنشان کرد:در اختتامیه سه رویداد کشوری قرار داریم و ورزشکارانی که منتخب شدند بی‌صبرانه انتظار برگزاری مراسم اهدای جوایز را طلب می‌کنند.بیش از این وقت شما حاضرین گرامی ‌را نمی‌گیرم و امیدوارم همچون گذشته توفیقات الهی شامل حال همه ما شود و شاهچراغ (ع)که گوهری ستودنی در این شهر باستانی و مذهبی است عنایت ویژه‌ای به ما داشته باشند و شفاعت ما را کنند.


 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی