[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۵۸۲
  • دوره جدید

اولین واکنش خداداد عزیزی به حضورش در تیم ملی، روزنامه شیراز نوین

بازیکن اسبق تیم ملی فوتبال کشورمان گفت: شایعه حضورم در تیم ملی به جای کریم باقری را از شما می‌شنوم و هیچ اطلاعی از آن ندارم.
خداداد عزیزی درباره شایعاتی که پیرامون حضور وی در تیم ملی به جای باقری مطرح شده است، اظهار داشت: من نه اصلاً با کسی صحبت کرده‌ام و نه کسی در این مورد با من صحبتی انجام داده است، این موضوع را الان از شما می‌شوم.
وی افزود:با خودم صحبتی نشده است، اگر کسی چیزی می‌گوید من خبری ندارم.حدود یک ماه پیش استیلی با من تماس گرفت و گفت به‌عنوان یک اسطوره اگر بازی مهیا شد با تیم به کانادا سفر کنید، من هم گفتم چشم. بعد از اوکی شدن بازی  آقای مؤمنی از فدراسیون تماس گرفت  و اعلام کرد به‌عنوان میهمان راهی کانادا شوم.بازیکن اسبق تیم ملی فوتبال تأکید کرد:در مورد قضیه کریم باقری هم من شب گذشته متوجه شدم نمی‌تواند در هر دو جا به صورت یک جا فعالیت کند، وگرنه اصلاً قرار نیست جانشین باقری شوم.باز هم می‌گویم یک ماه پیش استیلی دعوت کرد که به‌عنوان یک پیشکسوت و همراه کنار بچه‌ها باش و من هم گفتم پرواز طولانی است و من را معاف کن.حتی از پرواز طولانی هم فراری بودم، اما باز هم تا الان رفتنم به کانادا هنوز قطعی نیست.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی