[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۵۸۶
  • دوره جدید

فرماندار شیراز: مسائل محلات در بازدیدهای میدانی حل‌وفصل می‌شود، روزنامه شیراز نوین

فرماندار شیراز گفت: مسائل و مشکلات محلات در بازدیدهای میدانی شناسایی و سپس در یکی از اماکن عمومی محلات مانند مساجد نشست‌های هم اندیشی مدیران دستگاه‌های اجرایی، با حضور یاوران شورای محلات و نمایندگان مردم، تعیین تکلیف می‌شود.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شیراز، لطف الله شیبانی این سخنان را در حاشیه سومین جلسه قرارگاه جهادی سردار شهید دادالله شیبانی بیان کرد؛ نشستی که با همکاری مشترک فرمانداری شیراز، شورای اسلامی و شهرداری کلان‌شهر شیراز با موضوع میز خدمت محلات منطقه ۳ شهرداری شیراز برگزار شد.
در این میز خدمت مزین به نام شهید، فرماندار شهرستان شیراز با بیان اینکه قرارگاه محرومیت زدایی، مسائل و مشکلات مناطق محروم کل محدوده شهر شیراز را پیگیری و دنبال می‌کند، افزود: بر اساس ابتکار عمل شورای اسلامی شهر شیراز و تعامل سازنده با فرمانداری، میز خدمت محله محور با هدف بررسی مسائل و مشکلات مردم به صورت چهره به چهره و با حضور مدیران تمام دستگاه‌های خدمت رسان و تعیین تکلیف مشکلات احصاشده، در همان جلسه در کلان‌شهر شیراز شکل گرفته است. وی خاطرنشان کرد: فرمانداری به عنوان نماینده عالی دولت در بحث‌های کارشناسی جلسات حاضر می‌شود و مسائل مربوط به دستگاه‌های اجرایی غیر از شهرداری و شورا، مانند آبفا، برق، گاز، مخابرات، راه و... توسط نمایندگان دستگاه‌ها به صورت موردی مطرح و پس از ارائه نقطه نظرات کارشناسان، موارد جمع بندی و تصمیمات نهایی اتخاذ می‌شود. شیبانی در خصوص ضمانت اجرایی تصمیمات اتخاذ شده، عنوان کرد: مصوبات این قرارگاه با قید مدت مشخص در کارگروه ویژه‌ای که در دبیرخانه قرارگاه مستقر است، پیگیری شده و در بازه زمانی قید شده در مصوبه، نتیجه قطعی اقدامات به مردم اطلاع رسانی می‌شود.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی