[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۵۸۲
  • دوره جدید

سرمربی شیرازی تیم ملی فوتسال عراق: برای حضور در جام ‌جهانی برنامه بلندمدت داریم، روزنامه شیراز نوین

سرمربی تیم ملی فوتسال عراق گفت: نزدیک به 4 سال است که تیم ملی عراق در مسابقات آسیایی حضور نداشته و همین موضوع کارمان را سخت کرده است.
مسابقات جام ملت‌های فوتسال آسیا 2022 از 3 تا 28 مهرماه 1401 به میزبانی کویت برگزار می‌شود. تیم ملی فوتسال‌ ایران نیز در ‌این مسابقات و در گروه C با تیم‌های ‌اندونزی، لبنان و چین تایپه هم‌گروه است.
سید محمد ناظم‌الشریعه در خصوص هم‌گروه شدن تیم ملی فوتسال عراق با تیم‌های ملی کویت، تایلند و عمان در جام ملت‌های آسیا 2022 اظهار داشت: چند ماه از حضورم در تیم ملی عراق به عنوان سرمربی می‌گذرد؛ تا به امروز چندین بازی تدارکاتی برگزار کردیم و خدا را شکر روند آماده‌سازی تیم به خوبی پیش می‌رود. وی گفت: طبق قرعه‌کشی انجام شده در جام ملت‌‌ها در سخت‌ترین گروه قرار داریم. کمیته فوتسال آسیا نباید تایلند را در سید سه قرار می‌دادند به ‌این دلیل که تیم عراق بعد از سال‌ها مجدداً در ‌این مسابقات قرار است حضور داشته باشد و تیم ما دچار تحولات زیادی شده است.
ناظم‌الشریعه خاطرنشان کرد: تایلند یکی از تیم‌‌های خوب ‌این رقابت‌ها است.‌این تیم همیشه با شخصیت و تاکتیک‌پذیر و برای حریفان مشکل‌ساز بوده و یا تیم کویت 4 سال است که با یک مربی کار می‌کند و در ‌این مدت تمرینات  منظم و اردوهای بسیار خوبی داشتند و تیم عمان هم یک تیم جنگنده و جوان است و  شانس آن‌ها برای صعود از سه تیم دیگر کمتر است. 
سرمربی تیم ملی فوتسال عراق  گفت: طبق برنامه فدراسیون قرار است در چندین تورنمنت شرکت کنیم و بازیکنان جدید و جوان خود را محک جدی بزنیم، هفته آینده به تورنمنت کویت می‌رویم و قرار است یک تورنمنت هم در ‌ایران داشته باشیم و اردویی هم در اروپا برگزار کنیم. امیدوارم با ‌این تدارکات به شرایط مطلوبی برسیم.
وی افزود: بازیکنان تیم عراق نزدیک به چهار سال است که در مسابقات آسیایی حضور نداشتند  و همین موضوع کارمان را سخت کرده، اما اطمینان دارم بازیکنانم با انگیزه و برای هر شرایط سختی آماده هستند و با توجه به برنامه‌‌ریزی که داشتیم ما یک برنامه بلند مدت داریم و هدفمان رسیدن به جام‌ جهانی است.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی