[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۵۸۲
  • دوره جدید

سرمربی شیرازی تیم ملی فوتسال‌اندونزی : هم گروهی با ‌ایران از بدشانسی ما بود، روزنامه شیراز نوین

سرمربی تیم ملی فوتسال ‌اندونزی اعتقاد دارد هم‌گروهی شاگردانش با تیم ملی ‌ایران به دلیل بدشانسی آن‌ها بوده است.
محمد هاشم‌زاده درباره هم‌گروهی شاگردانش با ‌ایران، لبنان و چین تایپه در مرحله گروهی جام ملت‌های فوتسال آسیا 2022، گفت: ‌اندونزی در یکی از سخت‌ترین گروه‌های جام قرار گرفته است.‌ایران یکی از بهترین تیم‌های جهان و لبنان مدعی همیشگی آسیاست. چین تایپه هم نه ضعیف است و نه خیلی قدرتمند.‌ایران همیشه تیمی ‌بزرگ است و هم‌گروهی با ‌این تیم از شانس بد ماست.
وی با ابراز امیدواری از صعود تیم ملی ‌اندونزی به صعود از گروه C تصریح کرد: اکنون به خاطر سمتی که در ‌اندونزی دارم، باید مقابل ‌ایران قرار بگیرم. با ‌این حال همیشه نسبت به کشور خودم عشق می‌ورزم. بازیکنان ما تجربه بازی با تیم‌های بزرگ جهان را ندارند و دیدار با ‌ایران، تجربه خوبی برای بازیکنان ماست. بازی با لبنان هم فیزیکی و تعیین‌کننده خواهد بود.
سرمربی تیم ملی‌اندونزی در مورد شرایط تیمش و ‌اینکه آیا توانایی صعود به جمع هشت تیم پایانی جام ملت‌های آسیا را دارد یا خیر، به تسنیم اظهار داشت:‌اندونزی بازیکنان جوانی دارد و میانگین سنی تیم ما حدوداً 24 سال است. دیدارهای دشواری داریم، اما تمام تلاش خود را می‌کنیم تا بازی‌های زیبایی به نمایش بگذاریم. هدف ما‌ این است که به مرحله یک چهارم نهایی صعود کنیم و امیدوارم به ‌این هدف دست یابیم.
هاشم‌زاده راجع به امکانات فوتسال ‌اندونزی و ‌اینکه آیا برنامه‌های او در تیم ملی ‌این کشور اجرا می‌شود یا خیر، خاطرنشان کرد: نسبت به سایر کشورهای آسیایی امکانات کمتری داریم، اما زیرساخت‌های ‌اندونزی در حال بهبود است. قرار شد بعد از قرعه‌کشی جام ملت‌های آسیا با مدیران فدراسیون فوتبال در مورد اردوها صحبت کنیم.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی