[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۵۸۲
  • دوره جدید

نمایشگاه تلکام و الکامپ برگزار می‌شود، روزنامه شیراز نوین

به گزارش شیرازنوین به نقل از روابط عمومی شرکت نمایشگاه‌های بین‌المللی فارس، معاون اجرایی شرکت نمایشگاه‌های بین‌المللی فارس گفت: نمایشگاه‌های بین‌المللی این بار میزبان شرکت‌هایی از حوزه فناوری و علوم رایانه، ارتباطات و مخابرات خواهد بود.
منصوری افزود: شرکت‌هایی از سراسر کشور در هجدهمین نمایشگاه بین‌المللی الکامپ آخرین فناوری‌های روز دنیا را در حوزه‌های رایانه، تجارت الکترونیک و شبکه به معرض دید عموم خواهند گذاشت.
او ادامه داد: به همراه این عنوان نمایشگاه‌ها قرار است هجدهمین نمایشگاه بین‌المللی تلکام هم برگزار شود تا تولیدکنندگان و نمایندگان فعال در زمینه‌های اینترنت، مخابرات و ارتباطات در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی حضور پیدا کنند. معاون اجرایی شرکت نمایشگاه‌های بین‌المللی فارس گفت: پنجمین نمایشگاه تخصصی شهر زیبا و نخستین نمایشگاه تخصصی شهر هوشمند از عنوان نمایشگاه‌های دیگری است که  در این هفته در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی فارس برگزار خواهد شد.
منصوری بیان کرد: این دو عنوان نمایشگاه فرصت خوبی در اختیار مدیران شهری قرار می‌دهد تا از نزدیک با فناوری‌های روز دنیا در حوزه خدمات شهری آشنا شوند.
معاون اجرایی شرکت نمایشگاه‌های بین‌المللی گفت: علاقه‌مندان می‌توانند از روز دوشنبه نهم تا پنجشنبه 12 خردادماه از ساعت 17 تا 22 با مراجعه به محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی فارس از این عناوین نمایشگاهی بازدید کنند.
او گفت: بازدیدکنندگان برای دریافت بلیت بازدید رایگان به سایت شرکت نمایشگاه‌های بین‌المللی فارس به آدرس www.farsfair.ir مراجعه نمایند. 

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی