[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۶۲۲
  • دوره جدید

پیشروی در بزرگ‌راه جنوبی ، روزنامه شیراز نوین

مدیرکل راه و شهرسازی استان فارس گفت: طول بزرگ‌راه شیراز- فسا- داراب- بندرعباس 350 کیلومتر است که 209 کیلومتر آن به بهره‌برداری رسیده و 76 کیلومتر نیز در دست اجراست. به گزارش شیرازنوین به نقل از اداره ارتباطات و اطلاع رسانی راه و شهرسازی استان فارس، محمودرضا طالبان مدیرکل راه و شهرسازی فارس افزود: طول بزرگ‌راه شیراز- فسا- داراب- بندرعباس در حوزه راه و شهرسازی استان فارس 350 کیلومتر است که تاکنون 209 کیلومتر آن حدفاصل شیراز- فسا- تقاطع جلیان و سه راهی دولت آباد- داراب و داراب- جنت‌شهر به اتمام رسیده و در حال بهره‌برداری است.
وی اضافه کرد: 76 کیلومتر از این محور حدفاصل تقاطع جلیان به سمت سه راهی دولت آباد و کمربندی داراب و جنت شهر به سمت قلعه بیابان توسط پیمانکار در دست اجراست.
مدیرکل راه و شهرسازی فارس تصریح کرد: عملیات اجرایی 4 کیلومتر کمربندی داراب نیز به اتمام رسیده و ایمن سازی شده و زیر عبور قرار گرفته است. رئیس شورای هماهنگی راه و شهرسازی استان فارس گفت: عملیات اجرایی 76 کیلومتر در دست احداث بیش از 70 درصد پیشرفت فیزیکی دارد که در صورت تأمین اعتبار لازم و قیر موردنیاز به‌زودی شاهد بهره برداری قسمتی از این پروژه مهم و حیاتی هستیم.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی