[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۵۸۵
  • دوره جدید

شرایط آزمون حضوری فراهم شد، روزنامه شیراز نوین

سرپرست دانشگاه پیام نور استان فارس با بیان اینکه آزمون‌های پایان نیمسال دانشجویان این دانشگاه از 11 خرداد به صورت حضوری آغاز می‌شود، اظهار داشت: همه زیرساخت‌های لازم برای برگزاری مطلوب آزمون‌ها به صورت حضوری در مراکز و واحدهای دانشگاه پیام نور فراهم شده است.
دکتر محسن جاجرمی زاده در نشست رؤسای مراکز و واحدهای دانشگاه پیام نور استان فارس که به صورت آنلاین برگزار شده بود، افزود: آزمون‌های نیمسال جاری پس از دو سال برگزاری الکترونیکی، در این نیمسال به صورت حضوری در محل دانشگاه برگزار می‌شود.
وی همچنین یادآور شد: آزمون دروس عمومی دانشجویان مقطع کارشناسی به صورت الکترونیکی از طریق سامانه سنجش و آزمون دانشگاه به صورت متمرکز در کل کشور، پس از پایان آزمون‌های دروس تئوری برگزار خواهد شد.
جاجرمی زاده در بخش دیگری از سخنان خود اظهار داشت: به دلیل سیستم آموزشی استاندارد، کتاب محور بودن و تلاش دانشجو، نمره کسب شده در آزمون‌ها از روایی و اعتبار بالایی برخوردار است. وی تصریح کرد: در دانشگاه پیام نور برگزاری هر جلسه آزمون مشابه یک جلسه کنکور است که در امنیت کامل برگزار می‌شود.
وی در این نشست از تلاش‌های داریوش عابدی مسئول قبلی امتحانات دانشگاه پیام نور فارس در طول بیش از یک دهه مسئولیت تشکر کرد و برای محمدحسین یزدانی مسئول جدید امتحانات استان آرزوی موفقیت نمود. معاون اجرایی دانشگاه پیام نور استان فارس نیز در این نشست، با اشاره به اینکه فارس در بسیاری از حوزه‌ها در قله است، ابزار امیدواری نمود در برگزاری آزمون‌های این نیمسال نیز همچون گذشته شاهد درخشش استان فارس باشیم.
دکتر عبدالحمید خسروی تصریح کرد: به دلیل شیوع کرونا و برگزاری آزمون‌ها در دو سال گذشته به صورت آنلاین، دانشجویان جدیدالورود هیچ ذهنیتی از آزمون‌های حضوری ندارند؛ لذا بایستی جلسات توجیهی برای این عزیزان برگزار کرد.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی