[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۵۸۳
  • دوره جدید

برگزاری سمینار ورزشی به میزبانی منطقه فارس، روزنامه شیراز نوین

گردهمایی روسای ورزشی، اداری و مالی مناطق دوازده گانه شرکت خطوط لوله و مخابرات نفت ایران به میزبانی منطقه فارس در هتل پارسه شیراز برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی ‌شرک خطوط لوله و مخابرات نفت ایران منطقه فارس، مهندس علی حسینی مسئول امور ورزش منطقه گفت: این سمینار با حضور رئیس ورزش شرکت، رؤسای ورزشی، اداری و مالی و مسئولین ورزش مناطق 12 گانه طی سه روز در هتل پارسه شیراز منطقه فارس برگزار شد.
وی افزود: در اين جلسه در خصوص چگونگی برگزاری مسابقات،‌ دستورالعمل ورزشی شركت،‌ بررسی مشكلات ورزشی مناطق و تصويب تقويم ورزشی مباحثی مطرح شد.
اکبر میرزایی رئیس ورزش شرکت خطوط لوله و مخابرات نفت ایران در این سمینار با تأکید بر توسعه ورزش همگانی اظهارداشت: امیدواریم با تشویق فرزندان و خانواده‌ها به خصوص در فصل تابستان با برنامه‌ریزی مدون موجب گسترش هرچه بیشتر نقش ورزش در زندگی همکاران باشیم.
وی ادامه داد: هدف از برگزاری این دوره، بودجه ورزش مناطق به همراه تقویم ورزشی جدول مسابقات داخلی خط لوله و همچنین بررسی آیین نامه داخلی شرکت بود که طرح‌های پیشنهادی را به شورای ورزش خطوط اراده دهیم.
وی همچنین به امکانات ورزشی شرکت اشاره کرد و گفت: با مدیریت صحیح در زمینه ورزش خطوط لوله علاوه بر صرفه جویی در هزینه‌ها، امیدواریم که بتوانیم در راستای توسعه ورزش همگانی و شرکت حداکثری کارکنان و خانواده‌ها گامی ‌برداریم.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی