[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۵۸۳
  • دوره جدید

ریاست شورای اسلامی شهر شیراز: آبادان پاره تن ایران است، روزنامه شیراز نوین

بسمه تعالی
إنا لله و إنا إلیه راجعون
مـردم شـریف و مقـاوم آبـادان

آبادان همیشه پاره‌ای از ایران و از تن ما بوده، هست و خواهد بود. هر بار با اندوه شما گریسته‌ایم و آرزوی روزی را داشته‌ایم و داریم که شادی دوباره به شهر مقاوم و خون‌گرم و محفل صمیمی شما رجعت کند و در خانه‌ی تک‌تک مردم این شهر ساکن شود.
حادثه دلخراش ریزش ساختمان متروپل آبادان و درگذشت و جراحت جمعی از هموطنان عزیز، موجب تأثر و تأسف بسیار گردید و قلوب مردم ایران اسلامی و مردم فهیم شیراز مقدس را داغدار نمود. 
اینجانب به نمایندگی از اعضای شورای اسلامی شهر شیراز، این مصیبت دردناک را از صمیم قلب به مردم ایثارگر، مقاوم و صبور استان خوزستان و ایران عزیز، خانواده‌های داغدیده جان باختگان این حادثه، تسلیت عرض می‌کنم و از خداوند تبارک و تعالی برای آن عزیزان، علو درجات و رحمت واسعه و برای خانواده‌های محترم ایشان، صبر و شکیبایی و نیز برای مصدومین این حادثه سلامتی عاجل و کامل خواهانم.
از تلاش همه امدادگران، آتش‌نشانان و واحدهای پزشکی، انتظامی و نظامی که به مدیریت این حادثه و خدمت به آسیب‌دیدگان شتافتند، تشکر می‌کنم و امیدوارم این واقعه تلخ، زنگ خطری برای برنامه‌ریزی مجدانه در جهت رفع این معضل بسیار بزرگ و جلوگیری از اقدامات غیرکارشناسی در پروژه‌های ساختمان‌سازی محسوب شود. در عین حال امیدوارم واحدهای آتش‌نشانی شهرداری شیراز که برای همیاری مردم عزیز آبادان خود را به محل حادثه رساندند، با موفقیت در عملیات، به سلامتی به آغوش خانواده خود مراجعه نمایند.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی