[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۵۸۶
  • دوره جدید

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی فارس: ثبت‌نام هفدهمین جشنواره تعاونی‌های برتر فارس آغاز شد، روزنامه شیراز نوین

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان فارس گفت: فرایند نام نویسی هفدهمین دوره جشنواره تعاونی‌های این استان آغاز شده و تا 20 خردادماه 1401 ادامه دارد.
به گزارش روابط عمومی اداره‌کل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان فارس، وحید خداپرست با بیان اینکه هفدهمین جشنواره تعاونی‌های برتر با هدف ترویج فرهنگ تعاون و کار گروهی به صورت استانی و کشوری برگزار می‌شود، افزود: تعاونگران استان فارس می‌توانند تا بیستم خرداد همزمان با سراسر کشور با مراجعه به سامانه جامع و هوشمند بخش تعاون، به نشانی 
https://taavoni.mcls.gov.ir اطلاعات کامل تعاونی خود شامل بخش‌های رتبه‌بندی (شاخص‌های کمی) و بخش جشنواره شامل فرم‌های شاخص‌های کیفی را ثبت یا بهنگام‌سازی کنند. وی ادامه داد: جشنواره تعاونی‌های برتر با هدف توسعه و ترویج فرهنگ تعاون و معرفی توانمندی‌های بخش تعاون به جامعه و ارج نهادن به زحمات تلاشگران، ایجاد انگیزه و رقابت سالم میان اعضای خانواده بزرگ تعاونی کشور و تشویق و ترغیب فعالیت‌های تولیدی و توزیعی و خدماتی و معرفی الگوهای عملی موفق تعاونی جهت بهره‌گیری از سایر تعاونگران در فضای مناسب در انتقال دانش رسمی و بومی در سطح کشور برگزار می‌شود. مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی فارس در پایان گفت: مراسم تجلیل و تکریم از تعاونی‌های برتر استانی و ملی در هفته تعاون امسال (۷ تا ۱۳ شهریور) برگزار خواهد شد.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی