[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۵۸۸
  • دوره جدید

اطلاع‌رسانی با سامانه‌های هوشمند، روزنامه شیراز نوین

رئیس کمیسیون برنامه و بودجه، املاک و امور حقوقی شورا گفت: در اجرای مصوبه صحن شورا مبنی بر اختصاص نیمی از وقت جلسات صحن و کمیسیون‌ها به تحلیل گزارش اقدامات شهرداری در حوزه‌های مختلف، اولین جلسه ارائه و تحلیل گزارش عملکرد و اقدامات شهرداری در دو حوزه عملکرد حاصل از ممیزی املاک و نیز عوارض نوسازی و خودرویی سال 1400 تشکیل شد و گزارش شهرداری مورد ارزیابی و تحلیل اعضای شورا قرار گرفت.
حسینی در ادامه بیان کرد: با توجه به عدم رضایت اعضا از عملکرد شهرداری در حوزه‌های گزارش شده، به شهرداری مهلت داده شد تا نسبت به تکمیل اقدامات و رفع نواقص با توجه به موارد ذیل اقدام نماید. در بحث وصول عوارض نوسازی، شهرداری مکلف گردید تا پایان شهریورماه 1401 نسبت به ورود به فاز اجرایی توزیع قبوض فیزیکی و ارسال پیامک به صورت همزمان اقدام نماید. همچنین هر دو هفته یک بار نسبت به تشکیل کمیته موضوع اجرای مصوبه، ضمن دعوت از اعضای کمیسسون برنامه و بودجه اقدام نماید.
رئیس کمیسیون برنامه و بودجه، املاک و امور حقوقی شورا گفت: در خصوص کدهای عوارض شغلی (صنفی) و خودرویی، شهرداری مکلف گردید ظرف مدت دو هفته نسبت به ارائه پیشنهادات خود جهت تحقق کدهای ذکرشده تا سقف بودجه مصوب اقدام نماید.
عضو شورای اسلامی شهر شیراز افزود: در حوزه اجرای مصوبه ممیزی املاک، با توجه به عدم اجرای تکالیف مندرج در آیین نامه اجرایی طبق برنامه زمان‌بندی مندرج در مصوبه و عطف به بیان چالش‌های موجود از جمله عدم به‌روزرسانی اطلاعات املاک، عدم جمع‌آوری اطلاعات میدانی و عدم هماهنگی لازم فی‌مابین حوزه‌های داخلی ذی‌ربط در شهرداری، مقرر گردید شهرداری نسبت به تشکیل جلسه ای ظرف مدت یک هفته از تاریخ جلسه با حضور اعضای کمیسیون برنامه و بودجه، شهردار و هیئت اصلی ممیزی در شهرداری اقدام کند و چالش‌های موجود بررسی و ارائه راهکار گردد.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی