[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۵۸۸
  • دوره جدید

دروازه‌بان تیم ملی شاگرد یحیی شد، روزنامه شیراز نوین


علیرضا بیرانوند با عقد قراردادی 3 ساله به پرسپولیس بازگشت. پرسپولیسی‌ها قبل از پایان ‌این فصل از رقابت‌های لیگ برتر کار خود را در فصل نقل‌وانتقالات برای فصل آینده آغاز کرده‌اند. آن‌ها در اولین گام قرارداد، مهدی ترابی هافبک ملی‌پوش خود را 2 فصل دیگر تمدید کردند و بعد قرارداد داخلی با مرتضی پورعلی‌گنجی مدافع تیم ملی ‌ایران در جام جهانی 2018 روسیه امضا کردند.
سرخپوشان به دلیل ‌اینکه پنجره نقل‌وانتقالاتی‌شان بسته است، فعلاً نمی‌توانند رسماً اعلام کنند که با بازیکنان جدید خود قرارداد امضا کرده‌اند و امضای ‌این قراردادها، بدون اعلام رسمی ‌در دفتر باشگاه صورت می‌گیرد. رضا درویش مدیرعامل باشگاه پرسپولیس که به هواداران ‌این تیم قول داده تیمی‌ در سطح قهرمانی در آسیا ببندند، بعد از به خدمت گرفتن پورعلی‌گنجی، با یک ملی‌پوش دیگر هم به توافق رسید تا خیال یحیی از دروازه‌بان سرخپوشان در فصل آینده راحت شود.
علیرضا بیرانوند که فصل خوبی را در باشگاه بوایشتا پرتغال سپری نکرد، بعد از اتمام قرارداد قرضی‌اش با‌ این باشگاه پرتغالی باید به بلژیک برمی‌گشت. او که با آنتورپ بلژیک قرارداد داشت، موفق شد رضایتنامه خود را از ‌این باشگاه بگیرد تا بدون دردسر تیم آینده خود را انتخاب کند. بیرانوند که بعد از چند بازی نیمکت‌نشینی دوباره دروازه‌بان اصلی تیم ملی شده و رقیب سرسختی مثل امیر عابدزاده را در کنار خود برای حضور در ترکیب اصلی ‌ایران در جام جهانی 2022 قطر می‌بیند، قصد بازگشت به فوتبال ‌ایران و بازی کردن در پرسپولیس در سال جام جهانی را داشت تا بتواند بدون دردسر حضور ثابت در دومین جام جهانی را تجربه کند. او با بازگشت به ‌ایران اختلافاتی با مسئولان باشگاه پرسپولیس پیدا کرد و همین اختلافات سبب شد تا قرارداد او با سرخپوشان به امضا نرسد.
علیرضا بیرانوند و وکیل او در دفتر باشگاه پرسپولیس حاضر شدند و بعد از جلسه با مسئولان ‌این باشگاه، اختلافاتی که وجود داشت حل شد و دروازه‌بان شماره یک تیم ملی، قراردادی 3 ساله با پرسپولیس امضا کرد، قراردادی که فعلاً به دلیل بسته بودن پنجره نقل‌و‌انتقالاتی سرخپوشان، مخفی می‌ماند تا بعد از باز شدن پنجره ‌این تیم رسماً اعلام شود. بیرانوند در حالی به پرسپولیس بازگشت که قهرمانی در لیگ برتر، جام حذفی، سوپرکاپ و حضور در فینال لیگ قهرمانان آسیا را همراه با‌ این تیم تجربه کرده و امیدوار است روزهای خوش گذشته دوباره برای او تکرار شود. 
یکی از عوامل نتیجه نگرفتن پرسپولیسی‌ها در‌این فصل، مشکلات ‌این تیم در دروازه بود و با خرید بیرانوند برای پرسپولیس، خیال یحیی از دروازه‌‌ این تیم در لیگ بیست‌ودوم راحت شد.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی