[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۵۸۶
  • دوره جدید

خون شهدا استحکام‌بخش سنگر دفاع از محیط‌زیست است ، روزنامه شیراز نوین

پیکر محمد فرهمند محیط‌بان و و رضا بهرامی پور همیار محیط‌زیست شهید استان فارس با حضور اقشار مختلف مردم و مسئولان کشوری و استانی در حرم مطهر حضرت احمد بن موسی شاهچراغ(ع) در شیراز تشییع شد.
به گزارش شیرازنوین به نقل از ایرنا، دکتر محمدهادی ایمانیه استاندار فارس روز سه شنبه در آیین ملی وداع و قدردانی از شهدای مظلوم، محیط‌بان و محیط یار محیط‌زیست فارس محمد فرهمند، رضا بهرامی پور که در محل حرم مطهر حضرت شاهچراغ(ع) برگزار شد، ضمن ابراز تسلیت به مادران شهدای این دو محیط‌بان، گفت: خداوند به این دو مادر این نعمت را اعطا کرده است که در دوران عمر خود مادر شهید باشند.  
استاندار فارس خاطرنشان کرد: در مقابل کسانی که بخواهند محیط‌زیست استان را مختل کنند، خواهیم ایستاد. مدیرکل حفاظت محیط‌زیست فارس نیز در این آیین گفت: ما با ریخته شدن خون این شهدا استوارتر از گذشته در جهت حفاظت از طبیعت قدم بر خواهیم داشت و خون با برکت شهدا راه ما را استوارتر و هموارتر خواهد کرد. عطا پورشیرزاد، ضمن تسلیت شهادت این دو محیط‌بان به دوستداران محیط‌زیست و جامعه محیط‌بانی کشور افزود: امروز شاهد هستیم که همه مردم ایران از دوستداران محیط‌زیست هستند.
او ادامه داد: ما همچنان به تأسی از فرمایشات رهبر معظم انقلاب و تأکیدات دولت مردمی و انقلابی و رئیس جمهور در حمایت از محیط‌زیست، پابرجا و استوار بر کار خود خواهیم ماند.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی