[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۵۸۶
  • دوره جدید

پروژه اجرای شبکه فاضلاب خیابان ۲۴متری حاج عزت‌الله فهندژ رو به اتمام است، روزنامه شیراز نوین

به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه سه، شکوهیان شهردار این منطقه از کلان‌شهر شیراز، با اعلام اینکه عملیات اجرای شبکه فاضلاب پروژه احداث خیابان 24متری حاج عزت الله فهندژ سعدی رو به اتمام است، گفت: پس از اتمام این عملیات، شهروندان عزیز به زودی شاهد اجرای عملیات عمرانی این پروژه نظیر زیرسازی، جدول‌گذاری و... خواهند بود.
کریم شکوهیان با عنوان این مطلب که پروژه احداث خیابان 24متری حاج عزت الله فهندژ از جمله پروژه‌هایی است که اجرای آن منوط به اجرا و جابه‌جایی تأسیساتی چون آب، گاز، برق، فیبر نوری، مخابرات و فاضلاب می‌باشد، تصریح کرد: به لطف خدا و تلاش همه همکارانمان و همچنین همکاری خوب دیگر دستگاه‌های خدمات‌رسان، پس از اجرا و جابه‌جایی تأسیسات فوق، حال اجرای شبکه فاضلاب این پروژه نیز رو به اتمام است تا شرایط برای فعالیت عمرانی در این پروژه مهیا شود.
شهردار منطقه سه با یادآوری اینکه لزوم جابه‌جایی تأسیسات زیرزمینی، اجرای عملیات عمرانی پروژه را با مشکل مواجه ساخته بود، ادامه داد: پس از رفع مشکلات و موانع موجود، بلافاصله عملیات زیرسازی و جدول‌گذاری این خیابان در محدوده گود گل‌کنان را اجرایی نمودیم و همه تلاشمان را به کار بسته ایم تا پس از اتمام کامل شبکه فاضلاب پروژه که ظرف چند روز آینده به اتمام می‌رسد، عملیات عمرانی پروژه آغاز شود.
شکوهیان ابراز امیدواری کرد تکمیل این پروژه بتواند تأثیرات خوبی بر شهرک سعدی و رفاه و آسایش هرچه بیشتر شهروندان و همچنین جذب گردشگر داشته باشد.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی