[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۶۲۱
  • دوره جدید

نقش منطقه اقتصادی در توسعه استان ارزنده است، روزنامه شیراز نوین

مدیرعامل منطقه ویژه اقتصادی شیراز از افتتاح شعبه بانک ملی در منطقه ویژه اقتصادی شیراز خبر داد. به گزارش روابط عمومی منطقه ویژه اقتصادی شیراز، نادر طیبی در دیدار با ریگی‌زادگان رئیس اداره امور شعب بانک ملی استان فارس که با هدف بررسی و ارزیابی افتتاح شعبه بانک ملی در این منطقه برگزار شد، گفت: حضور حدود 100 واحد تولیدی فعال و بیش از 130 واحد در حال ساخت در منطقه ویژه اقتصادی شیراز، بیانگر نقش مهم این منطقه در توسعه اقتصاد استان است. وی با اشاره به استقرار شعبه بانک ملی در منطقه ویژه اقتصادی شیراز، افزود: قطعاً راه‌اندازی و فعالیت شعبه بانک ملی در این منطقه باعث تسهیل در امور صنعتگران و سرمایه‌گذاران خواهد شد و این در حالیست که ایجاد این مهم سبب تسریع در امور و رفت و آمد صنعتگران می‌شود. طیبی با اشاره به ظرفیت‌های بالقوه بانک ملی ایران اظهار امیدواری کرد با تسریع افتتاح شعبه در آن منطقه شاهد رونق اقتصادی و تولید ثروت در چرخه مالی و پولی کشور باشیم.
رئیس اداره امور شعب بانک ملی استان فارس هم در ادامه این دیدار گفت: ارائه خدمات بانکداری شرکتی به واحد‌های تولیدی مستقر در منطقه ویژه اقتصادی شیراز وارد مرحله عملیاتی شد.
کریم ریگی زادگان ضمن اعلام آمادگی بانک‌ملی ایران جهت ارائه خدمات بانکی به مجموعه واحد‌های تولیدی مستقر در منطقه ویژه اقتصادی شیراز خاطرنشان کرد: رویکرد بانک‌ ملی ایران خدمات مؤثر بانکی تحت عنوان بانکداری شرکتی جهت کمک به رونق تولید و طرح‌های اشتغال زا در تمامی نقاط کشور است.
دبیر شورای هماهنگی بانک‌های استان اولویت واحد‌های تولیدی در حوزه بانکداری را خدماتی از قبیل صدور اعتبار اسنادی داخلی و خارجی، صدور انواع ضمانت نامه‌های بانکی، دریافت خدمات ارزی علی الخصوص افتتاح حساب‌های ارزی به منظور تسهیل امور صادراتی و دریافت خدمات بانکداری بر بستر ابزارهای الکترونیکی دانست و افزود: امروز شاهد شکوفایی بانک ‌ملی ایران در ارائه خدمات ارزنده بانکداری دیجیتال و سامانه‌های الکترونیکی مطابق استانداردهای علوم بانکی جهت شرکت‌ها و کارخانجات تولیدی هستیم که در قالب بسته بانکداری جامع طراحی و بازتعریف شده است. رئیس اداره امور شعب بانک ملی استان فارس تسریع در دریافت خدمات بانکی را یکی از دغدغه‌های مهم واحدهای تولیدی عنوان کرده و گفت: تمام تلاش مدیران عالی بانک ملی ایران جلب رضایت فعالان اقتصادی برای فعالیت بدون دغدغه در توسعه فرایند تولید در کشور است.
بر پایه این گزارش در حاشیه این دیدار، آقای ریگی زادگان و هیئت همراه از محل پیشنهادی استقرار شعبه بانک ملی در آن منطقه اقتصادی بازدید کردند.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی