[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۵۸۶
  • دوره جدید

مسی و رونالدو؛ اتحاد ضد رئال مادرید!، روزنامه شیراز نوین

مسی برای یکی از معدود دفعات در زندگی‌اش به رقیب دیرینه تیم سابقش طعنه زد و رونالدو هم به قهرمان اروپا تبریک نگفت.
به گزارش فوتبال 360، از دیدگاه لیونل مسی، ستاره آرژانتینی پاری‌سن‌ژرمن، رئال مادرید الزاماً بهترین تیم فصل قبل اروپا نبود و در واقع به معنای واقعی کلمه استحقاق قهرمانی را نداشت! 
او در اظهاراتی جنجالی گفت:«لیگ قهرمانان یک تورنمنت جذاب است و معمولاً در رقابت‌هایی که عمده مراحلش حذفی است، اتفاقات حرف اول و آخر را می‌زند، پس بنابراین هر سال لزوماً بهترین تیم ‌این جام را نمی‌برد. در فصلی که گذشت هم رئال تیم خوبی بود اما الزاماً بهترین تیم نام نداشت. رئال تیمی ‌است که در 15 تا 20 دقیقه خیلی فشار می‌آورد و اگر در مقطع پرفشارشان گل نزنند، امکان دارید بتوانید بر آن‌ها غلبه کنید. در غیر ‌این صورت درست شبیه آنچه در بازی ما مقابل آن‌ها در مرحله یک‌هشتم ‌نهایی فصل گذشته لیگ قهرمانان رخ داد، رئال شما را نابود می‌کند.»
توپ طلا، حق مسلم بنزما
مسی با وجود لایق ندانستن رئال، کریم بنزما، ستاره سفیدها را بهترین فرد برای تصاحب توپ طلا دانست. او در‌ این باره گفت: «بنزما فصلی فوق‌العاده خوب را پشت سر گذاشت و هر چند در فینال گلی نزد اما لایق‌ترین فرد برای تصاحب توپ طلاست. او واقعاً با کیفیت فوق‌العاده‌اش سرانجام از زیر سایه خارج شد و نشان داد چه بازیکن بزرگی است».
مسی در بخش دیگری از صحبت‌هایش ادعا کرد به شکل اتفاقی و به اصرار همسرش، موفق شد پیراهن نیوول اولدبویز را بیابد و با نمایش آن زیر پیراهن بارسلونا در جریان ثبت اولین گلش پس از مرگ مارادونا، به ‌این اسطوره ادای احترام کرد: «به همسرم گفتم باید حتماً کاری برای مارادونا انجام دهم. بخشی از خانه را به مجموعه جام‌ها و پیراهن‌هایم اختصاص داده‌ام. گفتم به آنجا می‌روم ببینم چیزی پیدا می‌کنم یا نه. دیدم دری که همیشه بسته است و از آن به عنوان انباری استفاده می‌کنیم، باز مانده. پیراهن شماره 10 نیوول اولدبویز را به شکل اتفاقی دیدم. اصلاً یادم نبود ‌این پیراهن را دارم! پیراهن را پوشیدم و آن گل را زدم. انگار همه چیز به یکباره با هم جور شد!»
رونالدو علیه رئال مادرید 
در سوی مقابل، رقیب ابدی مسی یعنی کریس رونالدو با اقداماتی زیرپوستی، خشم هواداران باشگاه سابقش را برانگیخت. او یکی از معدود بازیکنان مشهور حال حاضر دنیاست که صفحه رئال مادرید در ‌اینستاگرام را دنبال نمی‌کند و از آن بدتر در شرایطی که دشمن ابدی رئال یعنی بارسلونا در اقدامی ‌بدیع، قهرمانی رقیب در اروپا را تبریک گفته، کریس به عنوان بهترین گلزن تاریخ باشگاه مادرید حتی از یک تبریک خشک و خالی به باشگاه بهترین دوران حرفه‌ای‌اش دریغ کرد! اگر تصور می‌کنید او کلاً عادت به دنبال کردن تیم‌ها در شبکه‌های اجتماعی ندارد، سخت در اشتباه هستید چون با چرخیدن در محبوب‌ترین صفحه فوتبالیست‌ها در ‌اینستاگرام (همان صفحه شخصی رونالدو!) متوجه می‌شوید گلزن‌ترین بازیکن تاریخ فوتبال دنیا صفحه سایر تیم‌های سابق و فعلی‌اش از جمله اسپورتینگ لیسبون گرفته تا منچستریونایتد و یوونتوس را دنبال کرده اما صفحه رئال مادرید را خیر! همین عامل در چند روز اخیر سوژه رسانه‌ها و هواداران رئال مادرید شده و سفیدها را به شدت از دست کریس عصبانی کرده است!  

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی