[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۵۸۶
  • دوره جدید

اجرای پروژه‌های عمرانی سلامت‌محور تسریع شود ، روزنامه شیراز نوین

عاون توسعه مدیریت و منابع وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در بازدید از مرکز خدمات جامع سلامت روستایی دولت آباد از توابع شهرستان داراب، بر تسریع در بهره برداری از این مرکز تأکید کرد.
به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی شیراز، دکتر «بهروز رحیمی» معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در ادامه برنامه سفر خود به استان فارس، صبح دیروز به شهرستان داراب سفر کرده و ابتدا از مرکز خدمات جامع سلامت روستایی دولت آباد از توابع این شهرستان بازدید کرد. او در این بازدید با بررسی روند پیشبرد این پروژه، بر اهمیت سرعت بخشیدن به روند تکمیل و بهره برداری از این خدمت سلامت تأکید کرد. مرکز خدمات جامع سلامت روستایی دولت آباد از پروژه‌های طرح تحول سلامت در حوزه بهداشت است که ساخت آن از سال ۹۵ با مشارکت سه‌جانبه وزارت بهداشت، استانداری و دانشگاه علوم ‌پزشکی شیراز آغاز و به دلیل نبود اعتبارات لازم، ادامه ساخت آن متوقف شد. با توجه به نگاه دولت سیزدهم به ارتقای سطح سلامت در مناطق محروم، مراحل ادامه ساخت این پروژه به زودی با تأمین اعتبارات لازم آغاز می‌شود. معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت بهداشت در ادامه از پروژه ساخت مرکز خدمات جامع سلامت روستایی قلعه بیابان، از توابع شهرستان داراب بازدید کرد و روند پیشبرد این پروژه را مورد ارزیابی قرار داد. همچنین معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در آیین افتتاح خدمت جدید سلامت در بخش فورگ، محرومیت زدایی در حوزه سلامت مناطق محروم را اولویت مهم دولت و مجموعه وزارت بهداشت دانست. دکتر «بهروز رحیمی» معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در آیین افتتاح خدمت جدید سلامت در فورگ، با اشاره به اقدامات مؤثری که در حوزه سلامت مناطق محروم کشور صورت گرفته است، گفت: با تلاش و همت مجموعه سلامت، اکنون مجموعه بهداشت و درمان در مناطق مختلف کشور ارتقا یافته و توسعه این امر به همت مردمی و مشارکت گروهی نیاز دارد. 
دکتر رحیمی «محرومیت زدایی» و تقویت حوزه بهداشت و درمان در مناطق محروم کشور را اولویت مهم دولت سیزدهم و مجموعه وزارت بهداشت برشمرد و ابراز امیدواری کرد این امر با تلاش مسئولان و مشارکت خیران حوزه سلامت، تسریع شود. دکتر رحیمی همچنین افتتاح این خدمت جدید سلامت در بخش فورگ را نیز خدمت شایانی به مردم منطقه برشمرد و گفت: امید است شاهد ارائه خدمات تخصصی در این مرکز و رفع نیازهای مردم منطقه به این 
خدمات باشیم. 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی