[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۵۸۸
  • دوره جدید

بخت بختگان باز می‌شود ، روزنامه شیراز نوین

استاندار فارس در سفر رسمی خود به شهرستان بختگان، با تأکید بر توجه بیشتر به زیرساخت‌ها، از تلاش در راستای گازرسانی به تمامی شهرها، صنایع و روستاهای این شهرستان تا پایان سال خبر داد.
به گزارش شیرازنوین به نقل از پایگاه اطلاع رسانی استانداری فارس، دکتر محمدهادی ایمانیه به همراه مدیران استان، در بیست و پنجمین سفر رسمی خود به «شهرستان بختگان» سفر کرد.
دکتر ایمانیه پس از بازدید از پروژه‌ها و زیرساخت‌های شهرستان بختگان، بر لزوم توجه جدی نسبت به این شهرستان تازه تأسیس تأکید کرد.
استاندار فارس «آب» را یکی از مشکلات مردم این شهرستان اعلام کرد و گفت: ضمن هماهنگی آبفای استان با بسیج سازندگی مشکل آب روستاها و شهر‌های شهرستان بختگان حل خواهد شد.
نماینده عالی دولت در فارس پس از افتتاح پروژه گازرسانی به روستای پیچکان، از گازرسانی به تمامی شهرها، صنایع و روستاهای این شهرستان خبر داد و گفت: تا پایان سال سعی می‌شود با تلاش شرکت گاز استان، بختگان جزو شهرستان‌های سبز  باشد.
دکتر ایمانیه راه را یکی از زیرساخت‌های مهم پیشرفت برشمرد و اضافه کرد: با تلاش سازمان‌های راهسازی و راهداری و استفاده از ظرفیت صندوق مسئولیت اجتماعی معادن، بهبود قابل توجهی در راه بختگان- نی‌ریز صورت خواهد گرفت.
استاندار فارس تکمیل بیمارستان ۳۲تخته شهرستان بختگان را موردتوجه قرار داد و گفت: با همت خیران این بیمارستان با احداث ۴ پانسیون اقامت پزشکان تکمیل می‌شود و تجهیز توسط دولت صورت می‌گیرد. نماینده عالی دولت در فارس از اختصاص زمین و زیرساخت مناسب جهت استقرار ادارات در شهرستان بختگان خبر داد و اضافه کرد: از ظرفیت تعاونی‌های روستایی شهرستان در معادن سنگ پس از طرح موضوع در شورای معادن استان استفاده خواهد شد.
گفتنی است در پایان این سفر، کلنگ گازرسانی به ۱۴ روستای تنگ حنا و بسترم با حضور استاندار فارس بر زمین زده شد.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی