[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۵۸۶
  • دوره جدید

اهدای خون توسط کارکنان سازمان مدیریت پسماند ، روزنامه شیراز نوین

رئیس سازمان مدیریت پسماند شهرداری شیراز خبر داد:
اهدای خون توسط کارکنان سازمان مدیریت پسماند 

رئیس سازمان مدیریت پسماند گفت: در سالروز ولادت حضرت معصومه(س) و آغاز دهه کرامت، جمعی از کارکنان و مسئولان سازمان مدیریت پسماند شهرداری شیراز با حضور در پایگاه سیار انتقال خون، با اهدای خون خود ضمن تأکید بر اشاعه این فرهنگ زیبا، سلامتی را برای خود و دیگران به ارمغان آوردند. 
خوشبخت گفت: اهدای خون اهدای زندگی است به هم نوعی که جانش به قطرات خون اهداکنندگان بستگی دارد و اهداکننده بی هیچ چشمداشتی فقط به امید نجات جان انسان خون خود را اهدا می‌کند تا شادمانی و سلامتی که بزرگ‌ترین نعمت الهی است را به نشانه انسانیت و ایثار به بیمار و خانواده اش هدیه کند؛ هدیه ای از جنس درستی. خوشبخت در ادامه اظهار داشت: تیم سیار خون‌گیری در چهارشنبه 11 خردادماه در این سازمان مستقر شد و جمعی از کارکنان سازمان مدیریت پسماند با شرکت در این امر خداپسندانه خون خود را بیماران نیازمند اهدا کردند. 
به گزارش امور ارتباطات و آموزش شهروندی، خوشبخت در پایان گفت: این اقدامات با انگیزه انسان دوستانه انجام می‌شود و بی شک اثرات ارزشمندی در کالبد اجتماعی به جا می‌گذارد و سعی بر این داریم که این فرهنگ خداپسندانه در سازمان مدیریت پسماند به صورت مستمر انجام پذیرد.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی