[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۵۸۶
  • دوره جدید

تغییر ساعت کار کلید خورد ، روزنامه شیراز نوین

معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی استانداری فارس اعلام کرد که ساعات کار ادارات این استان از نیمه خرداد تغییر خواهد کرد. عبدالعلی کریمی، شنبه ۱۴ خرداد ضمن تسلیت ایام رحلت حضرت امام(ره) و قیام ۱۵ خرداد، به خبرنگاران گفت: با توجه به تمهیدات هیئت وزیران برای صرفه‌جویی در مصرف برق، ساعات کار ادارات دولتی تغییر می‌کند. او ضمن اشاره به اهمیت بهینه‌سازی مصرف انرژی برق خصوصاً در ایام گرم سال، گفت: با توجه به سهم مهم اداره‌ها، مؤسسه‌ها، شرکت‌ها و... دولتی و بخش عمومی غیردولتی در میزان کاهش بار شبکه در ساعت‌های اوج مصرف، هیئت وزیران اختیار تغییر ساعت کار ادارات را به استانداران تفویض کرده است.
کریمی اضافه کرد: با استناد به مصوبه ۲۴ اردیبهشت هیئت وزیران، ساعت کار ادارات، مؤسسه‌ها، نهادها و شرکت‌های دولتی و بخش عمومی غیردولتی در استان فارس از روز دوشنبه ۱۶ خرداد تا پایان مرداد، ساعت ۶ و ۳۰ دقیقه صبح تا ۱۳ و ۳۰ دقیقه بعدازظهر تعیین می‌شود. معاون استانداری فارس ضمن یادآوری اینکه ساعات کار پنجشنبه‌ها مانند گذشته یک ساعت کمتر از دیگر روزهای هفته است، گفت: این اقدام با هدف تأثیرگذاری بر میزان بار شبکه و کاهش ساعات قطعی برق و برای رفاه حال شهروندان، اجرایی می‌شود.
کریمی با تأکید بر اینکه تغییر ساعت کار، نقش بسزایی در کاهش بار شبکه برق دارد، خاطرنشان کرد که همه دوایر و دستگاه‌های دولتی و عمومی غیردولتی، ملزم به اجرای این تصمیم هستند.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی