[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۵۸۷
  • دوره جدید

سوخت‌رسانی به ژنراتورها ، روزنامه شیراز نوین

استاندار فارس در کارگروه اصلاح مصرف برق استان با تأکید بر استفاده از ظرفیت بسیج برای فرهنگ سازی کاهش مصرف برق، گفت: همراهی همه اقشار جامعه و دستگاه‌های اجرایی لازمه عبور از چالش مصرف برق در فصل تابستان است. به گزارش شیرازنوین به نقل از پایگاه اطلاع رسانی استانداری فارس، دومین «کارگروه اصلاح مصرف برق» استان با حضور دکتر محمد هادی ایمانیه و مسئولان مرتبط برگزار شد. 
در این جلسه روش‌های مدیریت صحیح مصرف برق در مشترکان اداری، منازل، تجاری، صنایع، کشاورزی و... مورد بررسی قرار گرفت.پس از بررسی شیوه‌های مدیریت مصرف برق در صنایع بزرگ نظیر سیمان، فولاد و آلومینیوم استان و صنایع لبنی، مقرر شد راهکار تغییر شیفت و تناسب میزان خاموشی اعلام شود. 
دکتر ایمانیه در ادامه بر استفاده از ظرفیت بسیج برای فرهنگ سازی کاهش مصرف در ادارات و واحد‌های تجاری تأکید کرد. استاندار فارس تصریح کرد: همراهی همه اقشار جامعه و دستگاه‌های اجرایی لازمه عبور از چالش مصرف برق در فصل تابستان است. 
با دستور نماینده عالی دولت در فارس، مقرر شد تفاهم بین سازمان‌های صمت، جهاد کشاورزی، اداره برق و پخش فرآورده‌های نفتی برای توزیع به موقع سوخت به ژنراتور‌های اضطراری بیمارستان‌ها و مراکز خدماتی منعقد شود.
همچنین مقرر شد به نحوی برنامه ریزی شود تا کمترین آسیب به کشاورزان به دلیل قطعی برق چاه‌های کشاورزی وارد شود.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی