[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۵۸۶
  • دوره جدید

تجلی همدلی و مهربانی مردم شیراز در شرق کشور، روزنامه شیراز نوین

قائم‌مقام شهردار شیراز با رئیس و اعضای شورای اسلامی شهر مهرستان استان سیستان و بلوچستان بر تسری الگوی نوع‌دوستی و همدلی به شهرهای ایران اسلامی تأکید کرد.
به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شهرداری شیراز، آرش فرج‌زاده قائم‌مقام شهردار شیراز در دیدار با رئیس و اعضای شورای اسلامی شهر مهرستان با بیان اینکه در سیل سال ۹۸ شیراز، شهرداری، سپاه، ارتش و گروه‌های مردمی و جهادی با تمام قوا پای کار آمده بودند، گفت: آن‌ روز دستگاه‌های رسانه‌ای بیگانه نیز فضا را غبارآلود می‌کردند؛ اما همدلی شکل‌گرفته بین مردم، گروه‌های مردمی و دستگاه‌های خدمات‌رسان به‌طوری معجزه‌ وار شکل گرفته بود که شاهد رویداد مثبتی در دل بحران همانند زمان دفاع مقدس بودیم.
قائم‌مقام شهردار شیراز خاطرنشان کرد: باید قدر این مهربانی و همدلی مردمی را بدانیم و این الگوی نوع‌دوستی و همدلی مردم تسری پیدا کند.
فرج‌زاده در ادامه به همکاری شهرداری شیراز با مجموعه مدیریت شهری مهرستان و تسری این نوع‌دوستی تأکید کرد و گفت: برای انتقال تجارب فنی و مهندسی به شهرداری مهرستان اعلام آمادگی می‌کنیم.
رضا جاویدی مدیرکل ارتباطات و امور بین‌الملل شهرداری شیراز نیز بیان کرد: استان سیستان و بلوچستان نماد وحدت ایران اسلامی است که سرلشکر شهید شوشتری بنیان‌گذار وحدت و مروج روحیه جهادی در منطقه سیستان و منشأ خدمات جهادی، اثرگذار و ماندگار بود.
بنا بر این گزارش، همزمان با روز شیراز، مرکز تخصصی دیالیز شهر مهرستان سیستان و بلوچستان با مشارکت خیران شیرازی افتتاح شد و به بهره‌برداری رسید.
ساخت این پروژه سلامت محور، از فروردین ۱۴۰۰ آغاز شد و با همراهی و مشارکت طیف وسیعی از خیران کشور و توسط جمعی از مردم و جوانان و صنوف مختلف شهر مهرستان با محوریت شیراز ساخته شد.
به منظور قدردانی از مردم نیک‌اندیش شیرازی، شهرداری و شورای اسلامی این شهر بلوار اصلی و جدید روبه‌روی این بیمارستان را به نام «شیراز» نام‌گذاری کردند.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی