[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۵۸۷
  • دوره جدید

ایران اسلامی مقتدرانه در عرصه بین‌الملل نقش‌آفرینی می‌کند، روزنامه شیراز نوین

تولیت آستان حضرت عبدالعظیم حسنی(ع)، با اشاره به پیروزی ایران اسلامی در جنگ تحمیلی گفت: به برکت رهبری امام(ره) و شجاعت و حمایت مردم و خانواده معظم شهدا، حتی یک وجب از خاک کشور در اختیار دشمن باقی نماند و امروز نیز ایران اسلامی مقتدرانه در عرصه بین‌الملل نقش آفرینی می‌کند.
به گزارش ایرنا، حجت الاسلام و المسلمین سید علی قاضی عسکر، شامگاه شنبه در مراسم بزرگداشت سی و سومین سالگرد ارتحال ملکوتی امام خمینی(ره) و سالروز قیام خونین ۱۵ خرداد که در حرم مطهر شاهچراغ(ع) در شیراز برگزار شد، افزود: امام(ره) در ابتدای پیروزی انقلاب نخستین هدف خود را بر این گذاشت که پایه‌های نظام استوار شود و این در حالی بود که لیبرال‌ها به دنبال این بودند که برای جمهوری دمکراتیک رأی گیری کنند که امام(ره) فرمودند من به جمهوری اسلامی رأی می‌دهم، نه یک کلمه کم و نه یک کلمه زیاد.
وی ادامه داد: در آن مقطع دیدیم که بیش از ۹۸ درصد مردم هم به نظام جمهوری اسلامی رأی دادند و پس از آن نیز انتخابات یکی پس از دیگری در کشور برگزار شد.
او اظهار داشت: در حالی که نظام جمهوری اسلامی تازه شکل گرفته بود، جنگ تحمیلی آغاز شد اما با وجود خیانت برخی افراد داخلی، امام(ره) ایستاد و مردم نیز به میدان آمدند و با دست خالی در مقابل دشمن که امکانات نظامی گسترده و حمایت تمام قدرت‌ها را داشت، ایستادگی کردند.
تولیت آستان مطهر حضرت عبدالعظیم(ع) گفت: امروز ایران اسلامی در بسیاری از کارها موفق عمل کرده و می‌بینیم که پالایشگاه‌ها، نیروگاه‌های برق، کارخانه‌های سیمان، کشتی‌های غول پیکر، جت‌های جنگی و زیردریایی‌ها توسط نیروهای توانمند داخلی ساخته می‌شود. حجت الاسلام و المسلمین قاضی عسکر افزود: امروز حدود ۶هزار شرکت دانش‌بنیان پایه‌های این نظام را از نظر علمی و صنعتی تقویت می‌کنند و شهرک‌های پهپادی زیرزمینی و قدرت موشکی جمهوری اسلامی به جایی می‌رسد که مهم‌ترین و مدرن ترین پهپاد آمریکایی‌ها به محض اینکه وارد خاک کشورمان می‌شود، شناسایی و سرنگون می‌شود. وی افزود: پس از اینکه شهید سلیمانی به دستور ترامپ دیوانه به شهادت رسید، دیدیم که پایگاه آمریکایی‌ها در کشور عراق توسط موشک‌های نقطه زن کشورمان با خاک یکسان می‌شود و ابتدا آمریکایی‌ها منکر هرگونه خسارتی می‌شوند، اما بعداً و با ورود دوربین‌ها به این پایگاه عمق آسیب و ویرانی مشخص می‌شود.
او ادامه داد: ما امروز در مقابل قدرت‌های بزرگ دنیا ایستاده‌ایم و آمریکا و غرب در مقابل تصمیمات نظام جمهوری اسلامی ذلیل و مستأصل شده است.
تولیت آستان مطهر حضرت عبدالعظیم(ع) بیان کرد: ایران اسلامی توانسته استقلال خود را حفظ کند و به تنها کشوری تبدیل شده که هیچ قدرتی نمی‌تواند برای او نقشی تعیین کند. حجت الاسلام و المسلمین قاضی عسکر افزود: امروز در کشور مشکلات اقتصادی به وجود آمده که امیدواریم با همت مسئولان و دولت برطرف شود.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی