[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۵۸۷
  • دوره جدید

حوادث رانندگی در فارس هفت کشته بر جای گذاشت، روزنامه شیراز نوین

رئیس مرکز اورژانس استان فارس اعلام کرد که طی ۲۴ ساعت گذشته در این استان، هفت نفر بر اثر حوادث جاده‌ای جان باخته‌اند. دکتر محمدجواد مرادیان شنبه ۱۴ خرداد در گفت‌وگو با خبرنگاران با اشاره به وقوع ۴ فقره حادثه رانندگی در فارس طی ۲۴ ساعت گذشته، گفت: واژگونی پراید در محور خرم‌بید- مزایجان (پیرکدو) مهم‌ترین حادثه بود که ۴ کشته و یک مجروح به دنبال داشت. رئیس مرکز اورژانس استان فارس اعلام کرد که با توجه به نوع حادثه ۲ دستگاه آمبولانس اورژانس به محل حادثه اعزام شدند و مجروح پس از دریافت خدمات اولیه پزشکی به بیمارستان بوانات منتقل شد.
او افزود: همچنین بر اثر واژگونی پژو پارس در محور شیراز- مهارلو (ابتدای کوهنجان) یک نفر در دم جان باخت و ۵ نفر نیز مجروح شدند که ۴ مصدم این سانحه توسط ۳ دستگاه آمبولانس ۱۱۵ به شهدای سروستان اعزام شدند. مرادیان با بیان اینکه همچنین در حادثه دیگری که بر اثر انحراف یک دستگاه خودرو پژو پارس و برخورد آن با درخت در بولوار مدرس شیراز دو نفر کشته و دو نفر زخمی شدند، ادامه داد: وضعیت جسمانی هر دو مصدوم وخیم گزارش شده و مصدومان توسط تیم‌های امدادی اورژانس به بیمارستان شهید رجایی شیراز منتقل شدند.
رئیس مرکز حوادث و فوریت‌های پزشکی فارس همچنین گفت: در اثر واژگونی یک دستگاه پژو ۴۰۵ در محور جهرم- شیراز بعد از خفر ۵ نفر زخمی شدند.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی