[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۶۲۰
  • دوره جدید

۴۴ روستای استان به شبکه گازرسانی پیوستند، روزنامه شیراز نوین

در آستانه دهه کرامت، عملیات کلنگ زنی و بهره برداری از پروژه‌های گازرسانی شهرستان‌های فارس انجام شد.
عملیات کلنگ زنی و بهره برداری از پروژه‌های گازرسانی به شهرستان‌های نی‌ریز، بختگان و روستاهای توابع با حضور استاندار فارس، سرپرست شرکت گاز استان فارس و جمعی دیگر مقامات مسئول برگزار شد.
سرپرست شرکت گاز استان فارس درایم مراسم از تلاش و عزم جدی دولت به منظور محرومیت زدایی در مناطق کم برخوردار خبر داد و افزود: همزمان با دهه کرامت، پروژه‌های گازرسانی به 44 روستا افتتاح شد و آغاز عملیات اجرایی گازرسانی به 24 روستا در پهنه استان فارس کلید خورد. 
علی اکبر میدان‌شاهی اعتبار این طرح‌ها را 520میلیارد تومان اعلام کرد و افزود: با بهره برداری از این پروژه‌ها بیش از چهارده‌هزار خانواده تحت پوشش شبکه گازرسانی قرار می‌گیرند. او در ادامه بر اهمیت اجرایی‌سازی شعار سال تأکید کرد و افزود: حمایت از صنایع در راستای اشتغال‌زایی و رونق تولید و محرومیت زدایی ضروری است و در این راستا عملیات اجرایی گازرسانی روستایی به شهرستان‌های نی‌ریز و بختگان آغاز شده و پس از اتمام پروژه‌ها، تعداد 20 روستا و 2 شهرک صنعتی به شبکه گازرسانی استان می‌پیوندند. به گفته میدان‌شاهی، اعتبار این پروژه‌ها 156میلیارد تومان است و با بهره‌برداری از آنها بیش از 1650 خانوار تحت پوشش شبکه گازرسانی قرار می‌گیرند. سرپرست شرکت گاز استان فارس در بخش دیگری از سخنانش گفت: همزمان با دهه کرامت طرح گازرسانی به سه روستای دره جو، تل خاکی و کنگاشی در شهرستان بختگان با اعتباری بالغ بر 90میلیارد ریال افتتاح شد و بیش از 200 خانوار از نعمت گاز 
برخوردار می‌گردند.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی