[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۵۸۸
  • دوره جدید

تکواندو مرودشت سربه آسمان سائید، روزنامه شیراز نوین

دو تیم نونهالان و نوجوانان تکواندوی مرودشت در مسابقات اوپن قهرمانی کشور و انتخابی تیم‌های  ملی که در تهران برگزار شد خوش درخشیدند
در  رقابت‌های رده سنی نونهالان که از روز شنبه31 اردیبهشت لغایت سوم خرداد 1401 با شرکت هزار نفر  ورزشکار تکواندوکار از سراسر کشوردر تهران برگزار شد  تکواندوکاران مرودشتی خوش درخشیدند و موفق  به کسب دو مدال طلا و دو نشان نقره شدند.
در این رقابت‌ها نیما عبداللهی در وزن اول با ارائه رقابت‌هایی جذاب موفق به  کسب مدال نقره شد و در پی به‌دست آوردن این مدال به اردوی تیم ملی نونهالان ایران نیز دعوت شد. در وزن دوم مسابقات  علی رزمیان  تکواندوکار مرودشتی هرچند موفق به کسب مدال نشد اما کمیته فنی مسابقات او را به  اردوی تیم ملی دعوت نمود. در روز دوم مسابقات و در وزن سوم ، مهدی رزمیان با کسب پیروزی‌های پیاپی به فینال این وزن از رقابت‌ها رسید اما در آخرین مبارزه خود شکست خورد تا با کسب گردن آویز نقره به اردوی  تیم ملی تکواندو نونهالان ایران دعوت شود. در روز آخر مسابقات رده نونهالان سیدعلی حسینی تکواندوکار  وزن هفتم تیم مرودشت با کسب هفت پیروزی پیاپی به نشان طلا دست یافت و پس ازکسب  این موفقیت وی هم اردونشین گردید. و اما در وزن نهم عرفان زارع  نیز با درخشش بسیار و با  پیروزی‌های پیاپی موفق به کسب  مدال طلای ارزشمندی شد و با به‌دست آوردن این موفقیت  توانست جمع دعوتی‌های مرودشت به اردوی تیم ملی نونهالان ایران را به پنج نفر برساند.
در ادامه مسابقات تکواندو اوپن قهرمانی کشور و در رده سنی نوجوانان که از روز جمعه 7 خرداد 1401 باشرکت هزارو دویست تکواندوکار از سراسر کشور به مدت چهار روز در تهران برگزار گردید تیم  تکواندوی نوجوانان مرودشت با کسب یک مدال طلا و یک مدال نقره به کار خود پایان داد.
در این رقابت‌ها و در وزن اول مسابقات آرین احمدی علی رغم درخشش بسیار از دستیابی به مدال محروم ماند، در وزن چهارم،  امیرمحمد کریمی ‌تکواندوکار خوب مرودشتی به مدال طلا دست یافت، او با ارائه مسابقاتی مهیج و فنی قهرمان وزن خود شد. در روز آخر مسابقات تکواندو نوجوانان قهرمانی کشور در تهران،  مسابقات وزن هشتم  برگزار گردید. در رقابت‌های این وزن مهدی زارع تکواندوکار مرودشتی موفق به کسب  مقام دوم و مدال نقره شد، او با کسب این موفقیت به همراه آرین احمدی و امیر محمد کریمی‌  از سوی کمیته فنی مسابقات به اردوی تیم ملی نوجوانان ایران دعوت شدند.
با پایان رقابت‌های تکواندو اوپن قهرمانی کشور و انتخابی تیم‌های ملی، دو تیم اعزامی ‌مرودشت در رده‌های  سنی نونهالان و نوجوانان خوش درخشید و با دعوت هشت تکواندو کار مرودشتی به اردوی تیم‌های ملی نونهالان و نوجوانان؛ با دست پر به مرودشت بازگشتند. لازم به ذکر است هدایت تکواندوکاران اعزامی ‌از شهرستان مرودشت برعهده  مسعود کاظم پور و آیت کرمی ‌بوده که با  مربیگری خوب نقش بسزایی در این موفقیت‌ها داشتند.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی