[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۶۵۵
  • دوره جدید

خبر خوش برای مددجویان کمیته امداد، روزنامه شیراز نوین

خراسان: با امضای تفاهم نامه همکاری بین کمیته امداد و بانک ملی ۹۰۰ میلیارد تومان تسهیلات اشتغال زایی به مددجویان کمیته امداد پرداخت خواهد شد.  
سید پرویز فتاح رئیس کمیته امداد و محمدرضا حسین زاده مدیرعامل بانک ملی ایران، به منظور تسهیل و تسریع در ارائه تسهیلات به مددجویان واجد شرایط، تفاهم نامه همکاری امضا کردند. فتاح در این مراسم با اشاره به همکاری بانک ملی در پرداخت میزان تسهیلات به مددجویان تحت حمایت کمیته امداد، گفت: تعامل و همکاری بانک ملی با این نهاد موجب شده است که سقف تسهیلات پرداختی در سال جاری به ۹۰۰ میلیارد تومان افزایش یابد. سال گذشته تعهد بانک ملی برای ارائه تسهیلات قرض‌الحسنه اشتغال زایی ۳۰۰ میلیارد تومان بوده که با افزایش ۳برابری این مبلغ در سال جاری به ۹۰۰ میلیارد تومان رسیده است. وی با بیان اینکه بانک ملی طی ۶ سال گذشته 1500 میلیارد تومان تسهیلات اشتغال زایی پرداخت کرده است، یادآور شد: با همکاری بانک ملی در پرداخت تسهیلات اشتغال زایی به مددجویان، ۱۳۰ هزار خانوار تحت حمایت این نهاد، خودکفا و از چرخه حمایتی خارج شده‌اند.رئیس کمیته امداد با بیان اینکه این نهاد بازوی اجرایی نظام در امر ایجاد اشتغال مددجویان است، افزود: کمیته امداد با شناسایی و معرفی افراد نیازمند و واجد شرایط به بانک‌های عامل به منظور توانمند سازی و خوداتکایی آنان تسهیلات قرض الحسنه پرداخت می‌کند.
محمد رضا حسین زاده مدیرعامل بانک ملی ایران نیز با اشاره به اینکه کمیته امداد الگوی موفق اشتغال زایی در کشور است، گفت: بانک ملی ایران آمادگی دارد تا برای کمک به محرومان از تمامی ظرفیت‌های خود استفاده کند و برای توانمندسازی مددجویان در کنار کمیته امداد باشد.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی