[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۸۳۶
  • دوره جدید

شهرک گلستان فاتح مسابقات فوتسال محلات شیراز، روزنامه شیراز نوین

به گزارش ایسنا از فارس، یکصد‌و‌پنجاه‌و‌دومین مسابقه جام محلات شیراز با پیروزی چهار بر دو فوتسالیست‌های تیم صبا برابر تیم شهدای محله کشن و قهرمانی آنها به پایان رسید.
شامگاه یکشنبه، ۱۷ اردیبهشت بسیاری از فوتبال‌دوستان در سالن پهلوانان نصیری شیراز شاهد فینال حساس مسابقات فوتسال جام محلات شیراز بین تیم‌های کشن و گلستان بودند.
این جدال ورزشی حساس با هنرنمایی دروازه‌بان گلستانی‌ها، زیباتر هم شد.
علی‌رضا رحیم‌پور، همان دروازه‌بانی بود که با گل‌زنی و گرفتن سه پنالتی جام را از کشنی‌ها گرفت. دقایق ابتدایی بازی، پاس گل علی انصاری با ضربه دقیق بهنام آرندی، کاپیتان و مربی کشنی‌ها همراه شد و توپ به کنج دروازه تیم صبا(گلستانی‌ها) چسبید.
گلستانی‌ها عقب افتادند و از همان لحظه بود که فشارهای خود را با محوریت یاسر شهوند، بازیکن لیگ برتری سابق خود آغاز کردند.
کشنی‌ها هم متقابلاً فشارهایی را به حریف وارد کردند، ولی با این حال سعی در حفظ نتیجه بازی از طریق یک بازی تقریباً تدافعی داشتند.
گلستانی‌ها هرچه تا دروازه کشنی‌ها پیش می‌آمدند، نمی‌توانستند کار را تمام کنند و بازی را به تساوی بکشانند تا اینکه، دروازه‌بان آنها از دروازه بیرون آمد و ارسال زمینی یکی از هم‌تیمی‌هایش از روی نقطه کرنر را با یک ضربه بغل پای محکم به گل تبدیل کرد و بازی را به تساوی کشاند.
بازی حساس‌تر و جذاب‌تر شد؛ گلستانی‌ها و کشنی‌ها بر روی دروازه یکدیگر حمله‌ور بودند. دقیقه پایانی، بازیکن گلستانی‌ها از بازی اخراج شد و برای برتری مجدد شرایط خوبی برای کشنی‌ها ایجاد شد، لیکن کاری از پیش نرفت و ضربات پنالتی سرنوشت تیم قهرمان جام را مشخص کرد.
ضربات پنالتی با سوت و هلهله تماشاگران آغاز شد؛ کشنی‌ها سه بار توسط علی‌رضا رحیم‌پور، دروازه‌بان تیم صبا ناکام شدند و فقط یک پنالتی را به گل تبدیل کردند. صبایی‌ها(شهرک گلستانی‌ها) هم فقط یک پنالتی را به هدر دادند و با موفقیت در زدن سه پنالتی دیگر، پیروزی سه بر یک را در این ضربات و چهار بر دو را در مجموع بازی از آن خود کردند و بر جام قهرمانی محلات شیراز بوسه زدند.
جواد دهقانی، ایمان سمیعی و پویا ایقانی، مسابقه فینال را قضاوت کردند.
علی‌رضا رحیم‌پور، محمدرضا حسین‌پور، محمد نیلائی، محمد کشاورز، رضا عبودی، یاسر شهوند، علی قزل‌بیگلو و امیر سالار رضایی با مربیگری کاظم سهیلی تقی‌زاده و سرپرستی بهبود فیروزی برای تیم صبا قهرمان بازی‌ها به میدان آمدند.
در ترکیب تیم شهدای کشن، نایب‌قهرمان جام نیز حمید حسنی، درون دروازه و محمد انصاری، بهنام آرندی، سید مرتضی میری، علی‌رضا اکبریان‌نژاد، محمد قائدی، علی قائدی، بهنام حیاتی، داریوش نامجومنش و رضا گشتاسبی با مربیگری بهنام آرندی و سرپرستی علی کنعانی وارد زمین شدند.
در دیدار رده‌بندی نیز فوتسالیست‌های محلات مدرس و پایگاه هوایی در قالب تیم شهید شجاعی با پیروزی سه بر دو مقابل فوتسالیست‌های محله سعدی، عنوان تیم سوم جام را به خود اختصاص دادند.
مراسم اختتامیه جام با تجلیل از افشین جاوید تاش، نادر دولت‌خواه و غلام صادقی، پیشکسوتان فوتبال و فوتسال شهرداری شیراز همراه شد. جایی که جای خالی زنده‌یاد جعفر فتاحی، پیشکسوت و مربی فوتبال شیراز و کارمند سابق تربیت بدنی شهرداری شیراز به‌شدت احساس شد.
پیشکسوتانی همچون غلام پیروانی، مجید توتونچی، عباس زارع و ... در این مراسم حضور داشتند و بعد از خیرمقدم‌گویی توسط چوبینی، رئیس سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری شیراز، جوایز و کاپ‌های قهرمانی، نایب‌قهرمانی و سوم جام به تیم‌ها اهدا شد.
گفتنی است، احسان شاکری، سرپرستی برگزاری ۱۵۲ مسابقه حساس و سنگین این جام را بر عهده داشت.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی