[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۵۸۶
  • دوره جدید

رشد هنر با حمایت از فیلم‌سازان فارس، روزنامه شیراز نوین

رئیس انجمن سینمای جوان استان فارس خبر داد:
رشد هنر با حمایت از فیلم‌سازان فارس

شیشه‌گر: فضا و محیط کاری رایگان به فیلم‌سازان توسط انجمن سینمای جوان استان فارس اختصاص می‌یابد

ابراهیم شیشه‌گر اعلام کرد که انجمن سینمای جوان استان فارس آمادگی دارد ظرفیت‌های متعلق به خود را به صورت رایگان در اختیار فیلم‌سازان و گروه‌های فیلم‌سازی قرار دهد.
رئیس جدید انجمن سینمای جوان استان فارس با بیان اینکه متأسفانه ۹۰ درصد فیلم‌سازان ما مکانی را برای انجام فعالیت‌های خود به عنوان محل کار ندارند، گفت: یکی از مشکلات گروه‌های هنری خصوصاً بعد از شرایط کرونایی، داشتن مکانی برای انجام فعالیت‌ها، برنامه ریزی، تمرین و دورخوانی آثارشان است. 
ابراهیم شیشه‌گر، با بیان اینکه انجمن سینمای جوان استان فارس متعلق به همه فیلم‌سازان و در واقع خانه دوم آنهاست، افزود: در راستای حمایت از فیلم‌سازان و به منظور ارتقای کیفیت آثار تولیدی هنرمندان بومی، با در اختیار گذاشتن فضا و محیط کاری اشتراکی رایگان به گروه‌های فیلم‌سازی، سعی خواهیم کرد ذره ای از مشکلات سینماگران و فیلم‌سازان برداریم.
وی با بیان اینکه به مشکلات عدیده موجود واقف هستم، چراکه خود پیش از این به عنوان یک فیلم‌ساز بسیاری از آنها را لمس کرده ام، افزود: برنامه ای از سوی انجمن برای برگزاری کارگاه‌های تخصصی و جشنواره فیلم و عکس در دست تدوین است.
رئیس انجمن سینمای جوان استان فارس با بیان اینکه برای حل مشکل باید ابتدا آن را پذیرفت تا بتوان آن را رفع کرد، افزود: متأسفانه برخی همکاران مشکلات را چون زباله زیر فرش پنهان کرده اند که مبادا دیده شود و فکر نکرده اند این زباله‌ها بالاخره روزی برملا و عیان خواهد شد.
این فیلم‌ساز با بیان اینکه بیش از هر زمان دیگری فیلم‌سازی شیراز نیازمند همراهی و همدلی است، ابراز امیدواری کرد در ادامه شاهد آشتی فیلم‌سازان با انجمن سینمای جوان باشیم.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی