[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۵۸۳
  • دوره جدید

تلاش برای بهره گیری از خرد جمعی در مسیر توسعه ورزش فارس، روزنامه شیراز نوین

ایسنا/فارس: اعضای هیئت مدیره انجمن نویسندگان، خبرنگاران و عکاسان ورزشی استان فارس در جلسه‌ای با حضور جمعی از پیشکسوتان حوزه روزنامه نگاری ورزشی در این استان، راهکارهای تقویت وفاق و همدلی و بهره‌گیری از خرد جمعی در مسیر توسعه ورزش فارس را بررسی کردند.
در نشستی با حضور اعضای هیئت مدیره انجمن نویسندگان، خبرنگاران و عکاسان ورزشی فارس و شماری از پیشکسوتان و فعالان عرصه اطلاع رسانی حوزه ورزش این استان، ضمن بررسی برخی مسائل و مشکلات این حوزه، راهکارهای دستیابی به وفاق و همدلی و بهره گیری از خردجمعی برای برون رفت از بن بست چالش‌ها، بررسی و پیرامون این موضوع تبادل نظر شد.
به نقل از انجمن نویسندگان، خبرنگاران و عکاسان ورزشی فارس، در این نشست بعد از سخنان قاسم محمدی رئیس و محمدجواد شلتوک‌کار از اعضای انجمن نویسندگان، خبرنگاران و عکاسان ورزشی فارس، حاضران به بیان نقطه نظرات خود پیرامون مسائل مبتلابه جامعه ورزش و اطلاع‌رسانی رویدادهای ورزشی این استان پرداختند.
سید کمال پاک فطرت یکی از ورزشی نویسان فارس با اشاره به رسالت ورزشی نویسان در توسعه اصولی ورزش استان گفت: مطالبه‌گری با تکیه بر دانش فنی در حوزه رسانه و ورزش دو عنصر لازم برای ورزشی نویسانی است که دلشان برای ورزش این استان می‌تپد.
پاکف طرت با اشاره به وجود دیدگاه‌های مختلف درخصوص سقوط تیم فوتبال فجرشهید سپاسی از لیگ برتر، از انفعال رسانه‌ها درخصوص این موضوع انتقاد و اضافه کرد: فوتبال فارس با روزهایی که ستارگانی همچون داریوش یزدانی، سیاوش اکبرپور و.... را به فوتبال کشورتحویل می‌داد، فرسنگ‌ها فاصله دارد.
این پیشکسوت ورزشی نویس، فقر بازیکن در تیم فجر را ابتدایی‌ترین علت سقوط این تیم و کسب بدترین نتایج تاریخ آن درلیگ برتر عنوان و اضافه کرد: این تیم از ابتدا نیز برای ماندن در لیگ برتر بسته نشده بود.
سیروس حیدری از فعالان عرصه رسانه و حوزه ورزش استان فارس نیز با بیان اینکه مشکلات ورزش این استان مختص فوتبال نیست، به مصائب کشتی اشاره و خاطرنشان کرد: کشتی فارس همواره در کشور جایگاه برتر را داشته است اما اکنون این گونه نیست.
حیدری با بیان اینکه شماری از مربیان و دلسوزان کشتی فارس که ورزشکاران و مدال آوران امروز این عرصه را پرورش دادند به حاشیه رانده شده‌اند، لزوم توجه اهالی رسانه به همه رشته‌های ورزشی و ریشه یابی مشکلات و تنگناها را مورد تأکید قرار داد.
سعید فقیری نیز در این جلسه، یادداشتی را در بیان مسائل و مشکلات فوتبال فارس و وضعیت تیم فوتبال قشقایی، قرائت کرد.
در این جلسه، بر لزوم، همدلی و همراهی در ارتقاء جایگاه انجمن نویسندگان، خبرنگاران و عکاسان ورزشی فارس برای کمک به رفع تنگناها و مشکلات حوزه ورزش و مطالبه‌گری از مسئولان و متولیان این حوزه تأکید شد.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی