[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۵۸۲
  • دوره جدید

رئیس پلیس آگاهی فارس: دستگیری عامل کلاهبرداری در فارس ، روزنامه شیراز نوین

رئیس پلیس آگاهی استان از شناسایی و دستگیری فردی که از شهروندان مبلغ یک‌میلیارد و 500میلیون ریال کلاهبرداری کرده بود، خبر داد. سرهنگ «کاووس حبیبی» درگفت و گو با پایگاه خبری پلیس، در تشریح جزئیات این خبر گفت: در پی دریافت یک فقره شکایت از فردی مبنی بر اینکه پس از ثبت آگهی فروش برنج در سایت دیوار مورد کلاهبرداری قرار گرفته است، پیگیری موضوع به صورت ویژه در دستور کار کارآگاهان اداره مبارزه با جعل و کلاهبرداری پلیس آگاهی قرار گرفت.
وی افزود: با بررسی اظهارت شاکی مشخص شد، متهم پس از تماس با شاکی و حضور در محل با ترفندهای فریبکارانه اعتماد وی را جلب و پس از تحویل گرفتن مقداری برنج و گذاشتن در خودرو طی تماس تلفنی صوری به صورت ناگهانی با خودرو متواری شده و دیگر پاسخ‌گوی تلفن شاکی نبوده است.
سرهنگ حبیبی تصریح کرد: در تحقیقات و بررسی‌های صورت گرفته کارآگاهان متوجه شدند چندین شکواییه با این شگرد توسط شهروندان نیز ثبت شده است. وی بیان کرد: کارآگاهان اداره مبارزه با جعل و کلاهبرداری با اقدامات فنی، تخصصی و پلیسی متهم را شناسایی و در یک اقدام ضربتی وی را دستگیر کردند. این مقام انتظامی گفت: متهم پس از انتقال به پلیس آگاهی در بازجویی‌های صورت گرفته به کلاهبرداری از 5 نفر به ارزش یک‌میلیارد و 500میلیون ریال اعتراف کرد و پس از سیر مراحل قانونی روانه زندان شد. رئیس پلیس آگاهی استان فارس در پایان خاطرنشان کرد: فریب ظاهر آراسته و زبان چرب و نرم افراد ناشناس را نخورده و پس از تحویل کالا حتماً پول خود را دریافت کرده و قبل از تحویل وجه مربوطه اجازه ترخیص کالا را ندهید تا در دام کلاهبرداران گرفتار نشوید. 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی