[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۵۸۳
  • دوره جدید

جذب نخبگان اولین دغدغه ماست ، روزنامه شیراز نوین

رئیس دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی شیراز در همایش منطقه‌ای هیئت‌های اجرایی جذب دانشگاه‌ها، مؤسسات و مراکز آموزش عالی استان‌های فارس، بوشهر و کهگیلویه و بویراحمد که به میزبانی دانشگاه علوم پزشکی شیراز برگزار شد، عنوان کرد: جذب اعضای هیئت علمی متعهد، توانمند و متدین، گامی به سوی تقویت استقلال و خودکفایی ملی است.
به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی شیراز، دکتر «سید وحید حسینی» با اشاره به فرمایشات مقام معظم رهبری و محوریت شعار امسال بر تولید، دانش‌بنیان و اشتغال آفرین، بر ضرورت تلاش در این زمینه در مجموعه دانشگاه تأکید کرد و افزود: بستر علم، آموزش و پژوهش مورد هجمه دشمن قرار گرفته و نیاز است همه مسئولان کشور برای این حوزه تلاش و برنامه‌ریزی داشته باشند.
او جذب اساتید را از مهم‌ترین اصول مؤثر در امر آموزش برشمرد و بر انتخاب اساتید اصلح، متدین و متعهد، پایبند و دلبسته به نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران تأکید کرد.
دکتر حسینی با اشاره به عضویت بیش از ۱۲ سال در هیئت جذب اعضای هیئت علمی دانشگاه علوم پزشکی شیراز، ابراز امیدواری کرد به نحوی برنامه‌ریزی شود که تصمیمات مورد رضایت خداوند 
قرار گیرد.
مسئول ارشد حوزه سلامت فارس با بیان اهمیت نقش اساتید و اعضای هیئت علمی در آموزش و پرورش دانشجویان نخبه و توانمند، گفت: دغدغه و نگرانی کنونی مسئولان به ویژه اعضای شورای هیئت علمی جذب، باید حفظ و تقویت توانمندی نخبگان کشور باشد. طرح استاد سرباز و طرح بورسیه، از جمله مسائل مطرح شده در این همایش بود که مورد تبادل نظر قرار گرفت. 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی