[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۵۸۷
  • دوره جدید

تعاونگران برنامه‌محور باشند، روزنامه شیراز نوین

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی فارس گفت: استفاده از ظرفیت سیستم‌های اطلاعات مدیریت و ارتباطات نوین اجتناب ناپذیر است که باید موردتوجه همه مدیران تعاونی‌های استان قرار گیرد.
به گزارش روابط عمومی اداره‌کل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان فارس، وحید خداپرست در دومین جلسه شورای عالی توسعه تعاون فارس گفت: حرکت به سمت استفاده از فناوری‌های نوین برای توسعه تعاون امری ضروری و اجتناب ناپذیر است.
او ادامه داد: استفاده از نرم افزارهای بومی این استان در حوزه فعالیت شرکت‌های تعاونی در راستای شفافیت امری اجتناب ناپذیر است که امکان آن وجود دارد و همه اتحادیه‌ها و شرکت‌های تعاونی استان فارس خود را ملزم به استفاده از فناوری‌های نوین ارتباطات بدانند.
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی فارس ظرفیت کمی تعاونی‌های فارس را خوب توصیف کرد و گفت: ظرفیت‌های کیفی بخش تعاون این استان نیز باید توسعه یابد.
او اضافه کرد: ظرفیت بخش تعاون در سطح این استان بی نظیر است و همدلی و هم افزایی مثال زدنی بین تعاونگران فارس وجود دارد.
خداپرست کمک و حمایت از توسعه تعاون فارس را امری ضروری دانست و گفت: همراهی کامل دستگاه‌های اجرایی برای کسب سهم تعاون در اقتصاد این استان وجود دارد.
او در ادامه کار بدون برنامه را غیرقابل قبول دانست و افزود: برنامه‌ریزی فعالیت‌های آتی تعاونی‌های این استان باید ترسیم و بر مبنای آن اقدام شود.
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی فارس با تأکید بر لزوم تخصیص تسهیلات موردنیاز توسعه تعاون، گفت: اعتبارات تسهیلات پیش بینی شده و تخصیصی در حوزه تعاون و با مشارکت بانک توسعه تعاون مشکلات بخشی از تعاونی‌های استان را رفع خواهد کرد.
خداپرست با اشاره به تجربیات تعاونی‌های موفق استان فارس در عرصه ملی گفت: اتکا بر تجربیات پیشکسوتان موفق حوزه تعاون فارس و تلاش و تخصص جوان‌های این بخش منجر به توسعه واقعی بخش تعاون خواهد شد.
در ابتدای این نشست، مدیران اتحادیه‌ها و شرکت‌های تعاونی‌ استان فارس از جمله اتحادیه تعاونی مصرف فرهنگیان فارس، اتحادیه مصرف کارکنان دولت، اتحادیه دامپروران، حمل و نقل و... گزارشی از وضعیت این تعاونی‌ها ارائه کردند.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی