[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۵۸۷
  • دوره جدید

تولید را تشویق کنید، روزنامه شیراز نوین

استاندار فارس بر لزوم در نظر گرفتن مشوق‌هایی جهت مراجعه واحدهای تولیدی به اداره استاندارد و اخذ نشان استاندارد تشویقی برای واحدهایی که استاندارد اجباری ندارند، تأکید کرد و گفت: افزایش ۵ تا ۱۰ درصدی قیمت محصولاتی که نشان استاندارد دارند نسبت به سایر محصولات، نمونه‌ای از مشوق‌هایی است که می‌تواند تحولی جهشی در بحث استاندارد ایجاد کند.
به گزارش شیرازنوین به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی استانداری فارس، دکتر محمدهادی ایمانیه در جلسه با مدیرکل استاندارد فارس و معاون استاندارد کشور، پاکدستی و پرکاری را مهم‌ترین عامل جلب اعتماد دوباره مردم به دولت عنوان کرد.
وی گفت: اگر مردم بدانند که به اندازه توانمان تلاش می‌کنیم و هیچ چیزی برای خود، خانواده و اطرافیان و آشنایانمان در دوران مدیریت نمی‌خواهیم و از موقعیتمان برای اشتغال فامیل سوء‌استفاده نمی‌کنیم، به اعتماد مردم کمک خواهد کرد. 
استاندار فارس در ادامه ضمن شنیدن مشکلات اداره کل استاندارد فارس پیرامون کمبود فضای فیزیکی و همچنین عدم مراجعه بسیاری واحدهای تولیدی جهت دریافت نشان استاندارد، گفت: در بحث فضای فیزیکی می‌توان از مجوزهایی که در اختیار است، کمک گرفت یا برخی ملک‌های در اختیار را برای توسعه یک ملک دیگر 
به فروش رساند. 
دکتر ایمانیه در ادامه با تأکید بر لزوم وجود مشوق‌هایی جهت ترغیب تولیدکنندگان به دریافت نشان استاندارد تشویقی، اظهار داشت: گاهی واحدهای تولیدی با خود فکر می‌کنند که محصولشان مهر استاندارد بخورد یا نخورد تفاوتی ندارد؛ لذا می‌گویند برای چه به خود سختی و هزینه تحمیل کنیم. 
وی افزود: در این راستا وجود مشوق‌ها برای تولیداتی که استاندارد اجباری ندارند بسیار کمک کننده است؛ چون باعث افزایش محصولات دارای نشان استاندارد می‌شود.
وی افزود: آنگاه است که همه به دنبال استاندارد می‌دوند؛ چراکه هم در خودشان اعتماد ایجاد می‌شود و هم مردم به آنها اعتماد می‌کنند و این اقدام تحولی جهشی در بحث استاندارد ایجاد خواهد کرد. 
استاندار فارس در بخش دیگری از سخنانش با تأکید بر لزوم حمایت از کارمندان و در نظر گرفتن اقدامات رفاهی برای آنان، بر لزوم به‌کارگیری جوانان گام دومی اشاره کرد و خواستار تقویت نیروهای جوان و جانشین پروری شد.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی