[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۵۸۳
  • دوره جدید

دو شرط مهم چلسی برای بازگشت لوکاکو به‌اینتر، روزنامه شیراز نوین


باشگاه چلسی آماده است تا در صورت موافقت ‌اینتر با خواسته‎هایش با بازگشت روملو لوکاکو به ‌این باشگاه موافقت کند.
لوکاکو تابستان سال گذشته و پس از کسب عنوان قهرمانی لیگ ‌ایتالیا تصمیم گرفت از ‌اینتر جدا شده و راهی چلسی شود. 
او که از شرایط ‌این تیم و همچنین جدایی آنتونیو کونته ناراحت بود، با قراردادش به ارزش 105 میلیون یورو از‌ اینتر جدا شده و برای دومین بار پیراهن چلسی را به تن کرد. 
با‌ این حال، دوران حضور  او در استمفورد بریج چندان درخشان نبود و او خیلی زود در گفت‌وگو با رسانه‌های ‌ایتالیایی مدعی شد که از ترک ‌اینتر پشیمان است و دوست دارد بار دیگر برای ‌این تیم به میدان برود، موضوعی که چندان به مذاق مدیران و کادر فنی چلسی خوش نیامد. 
در روزهای گذشته بسیاری از رسانه‌های ‌ایتالیایی از علاقه ‌اینتر به جذب ‌این بازیکن خبر داده بودند و حالا به نظر می‌رسد که مدیران چلسی نیز آماده هستند تا مذاکره برای فروش او را آغاز کنند. 
این در حالی است که آبی‌های لندن مبلغی نزدیک به 11 میلیون یورو برای ‌این مهاجم بلژیکی هزینه کرده‌اند و به همین دلیل حاضر نیستند که با فروش او با مبلغ پایین موافقت کنند.
روزنامه کوریره دلو اسپورت مدعی شده که چلسی خواهان دریافت مبلغ 25 میلیون یورو برای انتقال قرضی لوکاکو به ‌اینتر است، مبلغی که پرداخت آن برای تنها یک فصل با توجه به شرایط مالی ‌این باشگاه ‌ایتالیایی چندان محتمل نیست. 
شرط دومی‌که چلسی حاضر است بر اساس آن با فروش لوکاکو موافقت کند، وارد کردن یکی از بازیکنان ‌اینتر مانند لائوتارو مارتینز، الساندرو باستونی یا میلیان اشکرینیار به ‌این معامله است اما هنوز مشخص نیست که آیا مدیران ‌این باشگاه حاضر به قبول ‌این شرط و از دست دادن یکی از بازیکنان خود برای جذب لوکاکو هستند یا خیر.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی