[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۵۸۳
  • دوره جدید

اعلام ویژه‌برنامه‌های تابستانی شهرداری شیراز برای اوقات فراغت شهروندان شیرازی، روزنامه شیراز نوین

رئیس سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری شیراز برنامه‌های تابستانی این سازمان را تشریح کرد.
به گزارش اداره ارتباطات سازمان فرهنگی، معاون شهردار و رئیس سازمان فرهنگی، اجتماعی و و‌رزشی شهرداری شیراز از رویداد تابستان داغ شیراز با ویژه‌برنامه‌های بسیار متنوع برای تمامی رده‌های سنی خبر داد.
مصطفی مشفقیان‌ اظهار کرد: این رویداد با هدف افزایش نشاط اجتماعی و غنی‌سازی‌ اوقات فراغت شهروندان برنامه‌ریزی شده که فرصت مناسبی برای ارتقا و بازیابی سرمایه‌های فرهنگی و اجتماعی شهر و همچنین استعدادیابی ورزشی و هنری در رشته‌های مختلف نیز است.
وی با بیان اینکه برگزاری انواع کلاس‌، دوره‌ و اردو از ویژه برنامه‌های این رویداد بوده، گفت: در کلاس‌های حوزه هنری بیش از پنجاه رشته در نظر گرفته شده است.
معاون شهردار شیراز اضافه کرد: همچنین طی سه ماه تابستان علاوه بر دوره‌های تخصصی امداد و نجات، کلاس‌ها و دوره‌های متنوع ورزشی در رشته‌های فوتبال، بسکتبال، والیبال، کشتی، ورزش‌های رزمی و... برگزار خواهد شد.
مشفقیان از برگزاری کلاس‌ها و دوره‌های آموزش قرآن کریم، احکام و عقاید اسلامی و همچنین دوره‌های آموزش نجوم و ستاره‌شناسی تخصصی و عمومی به عنوان دیگر ویژه‌برنامه‌های این رویداد نام برد.
وی  افزود: اردوهای جذاب تفریحی و ورزشی و همچنین اجرای بازی‌های شاد و مفرح به‌صورت گروهی و خانوادگی از دیگر موارد برنامه‌ریزی شده در این رویداد است.
رئیس سازمان فرهنگی، اجتماعی و و‌رزشی شهرداری شیراز در پایان با بیان اینکه تلاش این سازمان در جهت برگزاری برنامه‌های فرهنگی متنوع برای اوقات فراغت خانواده‌ها معطوف شده، در ادامه خاطرنشان کرد: با اجرای این برنامه‌ها رویدادی مناسب برای ارتقای شادی و نشاط اجتماعی مبتنی بر فرهنگ ایرانی- اسلامی نیز رقم 
خواهد خورد. 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی