[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۵۸۸
  • دوره جدید

کشف کالاهای قاچاق ۱۳میلیاردی در لارستان، روزنامه شیراز نوین

فرمانده انتظامی «لارستان» از کشف انواع کالای قاچاق به ارزش 13میلیارد و 500میلیون ریال در این شهرستان خبر داد. سرهنگ «سیدمحمد یوسفی» در گفت‌وگو با پایگاه خبری پلیس، بیان کرد: در راستای طرح برخورد با قاچاق کالا و ارز، روز پنجشنبه مأموران انتظامی لارستان حین گشت‌زنی و کنترل محورهای مواصلاتی در یک عملیات ضربتی به دو دستگاه اتوبوس و کامیون مشکوک شدند و آنها را برای بررسی بیشتر متوقف کردند.
وی افزود: مأموران موفق شدند در بازرسی از این خودروها 8هزار و 727 ثوب انواع البسه، 6 عدد کیف، ۵۰ عدد توپ فوتبال، یک دستگاه اسکوتر برقی، ۱۳۱ جفت کفش اسپرت، ۲۳۹ عدد شارژر موبایل و تعداد زیادی شامپو خارجی قاچاق و فاقد مجوز قانونی را کشف کنند.
فرمانده انتظامی لارستان با بیان اینکه در این رابطه 2 نفر دستگیر و به مراجع قضایی معرفی شدند، تصریح کرد: کارشناسان ارزش کالاهای کشف شده را 13میلیارد و 500میلیون ریال برآورد کرده‌اند. سرهنگ یوسفی با تأکید بر قاطعیت پلیس در تداوم اجرای طرح‌های عملیاتی مبارزه با قاچاق کالا، از مردم خواست در صورت مشاهده و اطلاع از هرگونه جرائم اقتصادی و قاچاق موضوع را به مرکز فوریت‌های پلیسی 110 گزارش دهند.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی