[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۵۸۳
  • دوره جدید

برق چاه‌های کشاورزی همکار رایگان می‌شود ، روزنامه شیراز نوین

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان فارس از رایگان شدن برق مشترکان کشاورزی همکار در برنامه‌های کاهش پیک بار تابستان سال جاری خبر داد. 
حمیدرضا کریمی فرد گفت: آن دسته از کشاورزانی که از ساعت 11 تا 18 در بازه زمانی 15خرداد تا 15شهریورماه 1401 در ساعات اوج بار، به مدت 5 ساعت اقدام به خاموش کردن پمپ چاه‌های کشاورزی خود نمایند، علاوه بر اینکه هزینه برق مصرفی آن‌ها در 19 ساعت باقی مانده شبانه روز به صورت رایگان محاسبه خواهد شد، مشمول دریافت پاداش‌های تشویقی بر اساس دستورالعمل‌های وزارت نیرو خواهند شد.
وی در ادامه از همکاری و مشارکت مشترکان کشاورزی در طرح‌های کاهش پیک بار و مدیریت مصرف توزیع برق استان فارس در تابستان ۱۴۰0 تقدیر کرد و اظهار داشت: در سال گذشته بیش از 23هزار کشاورز در طرح‌های پیک‌سایی با این شرکت همکاری داشتند.
مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان فارس در خاتمه ضمن ابراز رضایت از همراهی کشاورزان با طرح‌های تشویقی همکاری در برنامه‌های مدیریت مصرف تابستان سال گذشته، گفت: همکاری مشترکان کشاورزی در طرح‌های پیک‌سایی تابستان سال 1400، صرفه‌جویی 482مگاواتی برق در بخش کشاورزی و پرداخت 233میلیارد ریال پاداش مشارکت به آنان را به‌همراه داشت.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی