[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۵۸۶
  • دوره جدید

رقابت سالم در تأمین میوه و تره‌بار، روزنامه شیراز نوین

اعضای کمیسیون سلامت، محیط زیست و خدمات شهری شورای اسلامی شهر شیراز، مدیران معاونت‌های شهرسازی و معماری، خدمات شهری، اداره کل املاک و مستغلات و شهرداری‌های منطقه شش و سه و سرمایه گذار از سایت جدیدالاحداث میدان تره بار محدوده رکن آباد بازدید کردند. مسعود زارعی با بیان اینکه در این بازدید که در پی جلسه کمیسیون خدمات شهری صورت گرفت، دستور پیگیری سه موضوع در دستور کار قرار گرفت، گفت: از آنجا که موافقت اصولی اولیه صادره سایت موردنظر به منظور ایجاد رقابت سالم در خصوص تأمین میوه و تره بار و سورتینگ و سردخانه در نظر گرفته شده است، اما در مسیر اداری طی شده ابهاماتی وجود دارد؛ لذا ضرورت دارد در جلسه آینده کمیسیون خدمات شهری موضوع مورد رسیدگی قرار گیرد.
زارعی افزود: با توجه به ابهامات ایجاد شده در فضای مجازی و لزوم شفاف سازی در خصوص نحوه طرح تفکیک توسط اداره املاک شهرداری، مراتب توسط کمیسیون خدمات شهری به کمیسیون شهرسازی ارجاع تا پس از بررسی‌های جامع و کامل، نتایج حاصله جهت ادامه بررسی و تعیین تکلیف به کمیسیون خدمات شهری ارجاع شود. رئیس کمیسیون خدمات شهری شورا اضافه کرد: پس از بررسی‌های کارشناسی در کمیسیون تصمیمات متخذه به منظور استحضار و اظهار نظر کلیه اعضای شورای اسلامی شهر شیراز به کمیسیون تلفیق ارجاع خواهد شد و نتایج حاصله آن در صحن شورای شهر و جهت استحضار مردم شریف شهر شیراز مطرح خواهد شد. 
گفتنی است زارعی در پایان این بازدید تأکید کرد: نتایج موضوع به همراه طرح شهرداری برای انتقال مشاغل هدف در جلسه بعدی کمیسیون خدمات شهری مورد بررسی قرار خواهد گرفت.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی