[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۵۸۳
  • دوره جدید

از طریق گفت‌وگو نتوانستیم مشکلات را حل کنیم، روزنامه شیراز نوین

بازرس کانون تأمین اجتماعی شیراز:
از طریق گفت‌وگو نتوانستیم مشکلات را حل کنیم

درویشی بازرس کانون تأمین اجتماعی شیراز با بیان اینکه مردم در تأمین امرار و معاش و و در تأمین مایحتاج زندگی با مشکل مواجه هستند، گفت: قطعاً این مهم سبب می شود تا خانواده‌ها و بازنشستگان با مشکلات متعددی 
مواجه شوند. 
زهرا درویشی در گفت و گو با ایلنا، با اشاره به اینکه نابرابری در پرداخت حقوق بازنشستگان بر استرس‌های این قشر اضافه کرده، افزود: متأسفانه افزایش قیمت‌ها به واسطه حذف ارز 4200تومانی، استرس بسیار زیادی به جامعه بازنشستگان وارد کرد که این مهم سبب شد تا این قشر همواره از اتفاقات و تصمیمات دولت اضطراب داشته باشند. این فعال کارگری در ادامه با بیان اینکه متأسفانه جامعه بازنشستگان و کارگران همواره از آینده کشور دلهره دارند، ادامه داد: قطعاً مشکلات اقتصادی و... نقش بسیار پررنگی در ناهنجاری‌ها و فروپاشی اجتماعی دارد.
رئیس اتحادیه بانوان کارگر فارس با اشاره به اینکه متأسفانه آزمون و خطا توسط مسئولان مشکلاتی را برای بازنشستگان و کارگران ایجاد کرده است، گفت: اگرچه بسیاری از مسئولان انتظار دارند که بازنشستگان مطالباتشان را کف خیابان مطرح نکنند، اما ذکر این نکته ضروری است که از طریق دیپلماتیک و گفت و گو هم نتوانستیم مشکلات و چالش‌های حوزه بازنشستگان را حل کنیم. درویشی با اشاره به اینکه متأسفانه مسئولان همواره می‌خواهند با موضع‌گیری‌هایی مانند خوردن یک وعده غذا و... مردم را آرام کنند، افزود: ذکر این نکته ضروری است که زندگی با رفاه خوب است.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی