[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۵۸۳
  • دوره جدید

داورزنی: به آینده والیبال امیدواریم، روزنامه شیراز نوین

رئیس فدراسیون والیبال گفت: الان شرایط ما طوری است که همه باید کمک کنیم تا تیم ملی والیبال روحیه بهتری داشته باشد و خودش را باور کند.
به گزارش خبرگزاری تسنیم، محمدرضا داورزنی درباره شرایط تیم ملی والیبال در لیگ ملت‌های والیبال، اظهار داشت: ما هزینه تغییر نسل را می‌دهیم و با 2 چالش روبه‌رو هستیم؛ اول اینکه تغییراتی در تیم اتفاق افتاده است و از این تغییرات 3‌ـ‌4 بازیکن اصلی را نداریم مانند کریمی، میثم صالحی و مجرد، در حین مسابقه هم دیدید انگشت وادی آسیب دید و عابدینی هم همین طور اما حرکت تیم رو به رشد است. تیمی‌که 5 بازیکنی دارد که در این سطح نبودند اما فرصت پیدا کردند بازی کنند. جوان خوبی مانند ملکی وارد میدان شد و خوب بازی کرد، این‌ها آینده والیبال کشور هستند و ما به آینده والیبال امیدواریم.
رئیس فدراسیون والیبال افزود: مطمئن هستیم این تیم در آینده حرف برای گفتن زیاد دارد و در این مسابقات هم تیم دست‌بسته‌ای نیست، درست است ما چند مصدوم داریم اما به آینده تیم امیدواریم. برای قهرمانی جهان 3‌ـ‌4 بازیکن اضافه می‌شوند تا تیم را تقویت کنند. آن‌ها می‌توانند برای آینده والیبال شرایط بهتری داشته باشند، زود است الان قضاوت کنیم. سال گذشته در ایتالیا 15 بازی داشتیم و 10 بازی را باختیم و شاید می‌شد از این باخت‌ها 5 بازی را ببریم.
داورزنی با بیان اینکه لازم است همه به والیبال کمک کنند، عنوان کرد: الان شرایط ما طوری است که همه باید کمک کنیم تا تیم روحیه بهتری داشته باشد، خودش را باور کند و بداند این میدان میدانی است که هم می‌تواند تجربه کسب کند و هم عملکرد بهتری داشته باشد. نگران این باخت‌ها نیستیم، تیم ما به شرایط آمادگی خوبی خواهد رسید و با اضافه شدن بازیکنان مصدوم به شرایط مطلوبی خواهد رسید.
رئیس فدراسیون والیبال ادامه داد: همه مردم انتظار دارند همه بازی‌ها را ببریم که این انتظار طبیعی است. هر باختی می‌تواند باعث عکس‌العمل‌هایی شود و همه ابراز نگرانی و ناراحتی کنند. برخی مطرح کردند تیم یک‌دفعه جوان شده است اما بازیکنانی داریم که 27‌ـ‌ 8 سال دارند اما بازیکنانی هم هستند که اولین حضورشان است و برای این سطح آماده می‌شوند اما به آینده تیم امیدواریم.
وی در پاسخ به سؤالی مبنی بر اینکه «عملکرد کادر فنی را چطور ارزیابی می‌کنید؟»، تصریح کرد: کوچینگ عطایی خوب بود و در این باره بحثی نداریم. هم وادی و هم رمضانی سعی کردند تاکتیک متنوعی داشته باشند و تیم کارش را انجام دهد اما بازیکنان نیاز دارند در شرایط مطلوبی به آن‌ها پاس داده شود و اگر این‌ها جابه‌جا شوند با مشکل مواجه می‌شوند. نوع اسپک‌هایی که شریفات می‌زند یا صابر کاظمی‌ و... به‌گونه‌ای بود که جلوتر برویم تا هماهنگی بین پاسورها و اسپکرها بیشتر می‌شود

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی