[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۵۸۶
  • دوره جدید

واگذاری نظارت به معتمدان محلی ، روزنامه شیراز نوین

استاندار فارس با بررسی وضعیت طرح هادی روستا‌های اطراف شیراز، گفت: وضعیت موجود در روستا‌های اطراف شیراز تثبیت شود و با به‌کارگیری ناظرین حاضر در محل به صورت روزانه ساخت و ساز‌ها مورد رصد و بررسی قرار گیرد و با تخلفات برخورد 
حضوری شود.
به گزارش شیرازنوین به نقل از پایگاه اطلاع رسانی استانداری فارس، دکتر محمدهادی ایمانیه در چهارمین نشست «شورای برنامه ریزی و توسعه استان» ضمن تبریک دهه کرامت و میلاد هشتمین اختر تابناک امامت و ولایت، با اشاره به اهمیت نقشه برداری در برنامه‌ریزی‌های راهبردی شهرستان‌ها، پیشنهاد داد تا با تفاهم نامه بین سازمان شهرداری‌های کشور با شرکت‌های معتمد و متخصص برای تهیه نقشه اقدام شود. 
دکتر ایمانیه برای ایجاد پنجره واحد الکترونیکی بین سازمان‌ها در استان فارس اعلام آمادگی کرد و بیان داشت: استفاده بی رویه از آب‌های زیرزمینی اصلی ترین دلیل فرونشست زمین است؛ بنابراین سازمان برنامه و بودجه می‌تواند بر اساس نقشه‌های سازمان نقشه‌برداری کشور، اعتبار برای تأمین آب شهرستان‌های دارای فرونشست زمین اختصاص دهد.
استاندار فارس ساخت و ساز‌های خارج از طرح هادی روستا‌های اطراف شهر شیراز را موردتوجه قرار داد و گفت: وضعیت موجود در روستا‌های اطراف شیراز تثبیت شود و با به‌کارگیری ناظرین حاضر در محل به صورت روزانه ساخت و ساز‌ها مورد رصد و بررسی قرار گیرد و با تخلفات برخورد حضوری بشود. در ادامه نشست، نماینده عالی دولت در فارس بر پیگیری طرح‌های مصوب در شورای برنامه‌ریزی و توسعه استان توسط سازمان‌های مرتبط تأکید کرد.
گفتنی است، از سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان فارس به دلیل کسب رتبه نخست کشوری در تهیه نقشه‌های GIS توسط رئیس سازمان نقشه برداری کشور تقدیر شد.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی