[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۵۸۷
  • دوره جدید

۷۰ درصد از کالاهای موجود در انبارهای اموال تملیکی فارس تعیین تکلیف شدند ، روزنامه شیراز نوین

رئیس کل دادگستری استان فارس به افزایش ۷۰درصدی تعیین تکلیف کالاهای موجود در انبارهای اموال تملیکی این استان اشاره کرد و گفت: این اقدام با نظارت ویژه در خصوص سامان‌دهی انبارها و اصلاح رویه استعلامات گمرکی‌ها صورت گرفت.
حجت الاسلام سیدکاظم موسوی روز یکشنبه در حاشیه بازدید از مجموعه انبارهای اموال تملیکی استان فارس در منطقه ویژه اقتصادی شیراز، اظهار داشت: این موضوع زمینه افزایش رضایتمندی مراجعان را فراهم کرده است.
رئیس کل دادگستری استان فارس ضمن قدردانی از مدیرکل، کارکنان اموال تملیکی استان در راستای تعیین تکلیف، نظم و سامان‌دهی کالاهای موجود در این انبارها گفت: با تلاش و همت مضاعف و کار جهاد و همکاری متقابل، دادگاه انقلاب، تعزیرات حکومتی و اموال تملیکی استان شاهد اقدامات مثمر ثمر و مطلوبی نسبت به 
گذشته هستیم. 
نماینده  قوه قضائیه در استان فارس افزود: سال گذشته ضمن بازدیدهای دوره ای با دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان، رئیس کل محاکم انقلاب اسلامی شیراز و مدیر کل بازرسی استان از انبارهای شیراز و همچنین مسئولان برخی حوزه‌های قضایی از انبارهای چند شهرستان، پیگیری‌های ویژه ای به منظور عمل به تأکیدات رئیس قوه قضائیه در جهت سامان‌دهی به انبار‌ها و تعیین تکلیف اموال در دستور کار قرار گرفت.
رئیس شورای قضایی استان در این بازدید بر حفظ و نگهداری اموال در معرض آسیب به انبار‌های سرپوشیده، برگزاری نشست هماهنگی با مدیرکل اموال تملیکی، تعزیرات و دادستانی جهت سامان‌دهی اموال تأکید کرد و بیان داشت: اقدامات انجام شده در ماه‌های اخیر زمینه ترخیص بسیاری از کالاها و همچنین تعیین تکلیف بخش عمده ای از کالاهای موجود در انبار‌ها شده است.
وی همچنین بر ادامه همکاری کارشناسان مجموعه‌های مرتبط در راستای به حداقل رساندن موجودی انبارها تأکید کرد و افزود: روند بهبودی وضعیت انبار‌ها به‌خصوص نظم ایجاد شده باید ادامه یابد.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی